[ Добавить новость ]
1 2 3 ... 38 39 »
Просмотров: 74 | Добавил: lani | Дата: 29.11.2018 | Коментарі (0)

     За підсумками міського туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, які проходили  08.12.2018 та 09.12.2018 року, вітаємо учасника-призера!

Російська мова та література

ІІІ місце – Кузнєцова Катерина, учениця 11 класу (учителі Кириченко Н.В., Шаповаленко І.П.).

 

Просмотров: 43 | Добавил: lani | Дата: 10.12.2018 | Коментарі (0)

     За підсумками проведення міського етапу ХІХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика для учнів 3-11-х класів, який проходив 27.11.2018 року,  

вітаємо учасника-призера!

ІІІ місце – Риндич Катерна, учениця 11 класу (учитель Голуб О.І.).

Просмотров: 8 | Добавил: lani | Дата: 29.11.2018 | Коментарі (0)

За підсумками міського туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, які проходили  24.11.2018 та 25.11.2018 року, вітаємо учасника-призера!

Історія

ІІІ місце – Кузнєцова Катерина, учениця 11 класу (учитель Соколова Н.А.)

Просмотров: 41 | Добавил: lani | Дата: 29.11.2018 | Коментарі (0)

   За підсумками проведення районного етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка для учнів 5-11-х класів, який проходив 28.11.2018 року  на базі  КСШ № 118,   вітаємо учасників-призерів!

ІІ місце – Потапенко Анастасія, учениця 5-Б класу (учитель Ієвлєва Т.М.);

ІІ місце – Лисечко Анастасія, учениця 6-Б класу (учитель Смуток Н.В.);

ІІ місце – Кузнєцова Катерина, учениця 11-го класу (учитель Смуток Н.В.);

ІІІ місце – Карнаух Карина, учениця 8-В класу (учитель Голуб О.І.).

Просмотров: 45 | Добавил: lani | Дата: 29.11.2018 | Коментарі (0)

За підсумками проведення районного етапу ХІХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика для учнів 3-11-х класів, який проходив 22.11.2018 року  на базі КСШ № 118,   вітаємо учасників-призерів!

І місце – Риндич Катерна, учениця 11 класу (учитель Голуб О.І.);

І місце – Мірошниченко Анна, учениця 8-В класу (учитель Голуб О.І.);

ІІ місце – Кохан Віталіна, учениця 9-Б класу (учитель Холоденко Т.В.);

ІІІ місце – Бабенко Анастасія, учениця 10 класу (учитель Бондаренко Т.М.);

ІІІ місце – Ліхман Аліса, учениця 3-Б класу  (учитель Дрябіна Г.М.).

Просмотров: 114 | Добавил: lani | Дата: 23.11.2018 | Коментарі (0)

 ПАМ’ЯТКА для мешканців та гостей міста про порядок оповіщення у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру, а також укриття в захисних спорудах

Просмотров: 30 | Добавил: lani | Дата: 23.11.2018 | Коментарі (0)

За підсумками міського туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, які проходили  03.11.2018 та 04.11.2018, 17.11.2018 та 18.11.2018 року, вітаємо учасника-призера!

Просмотров: 59 | Добавил: lani | Дата: 19.11.2018 | Коментарі (0)