Криворізька спеціалізована школа №118 - КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
  • Все про ЗНО
  • Відеоуроки з основних предметів шкільної програми. Дивись та розумій
  • 4 січня 2013 року розпочато реєстрацію осіб, які виявили бажання взяти участь у ЗНО. Абітурієнти матимуть можливість подати реєстраційні документи до 5 березня. З детальною інформацією про порядок подання документів, необхідних для здійснення реєстрації, можна ознайомитися за посиланням:
  • Головні події Національного проекту ВІДКРИТИЙ СВІТ
  • Матеріали до Всеукраїнського тижня права
  • Нормативні документи ЗНО-2013. Нормативно-правова база зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), що проводиться у 2013 році
  • Міністерство надсилає для практичного використання методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2012/2013 навчальному році.
  • Про Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України
  • Затверджено характеристики тестів ЗНО-2013. Характеристики містять загальну інформацію про тести ЗНО, що будуть використовуватися під час проведення тестування абітурієнтів у 2013 році
  • Офіційний сайт міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
  • Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників
  • Освітній портал™ - освіта в Україні, освіта за кордоном
  • Хостел(Hostel) – в переводе с английского - молодежная гостиница или база отдыха. Для молодежи разных стран хостелы являются самым популярным и дешевым вариантом проживания за рубежом. Главное отличие Хостелов от обычных гостиниц состоит как в экономичности проживания, так и в особой душевной и демократической атмосфере, царящей в них ...
  • Всеукраїнська молодіжна громадська огранізація "Союз Обдарованої Молоді"
  • Волонтер та волонтерство - Всеукраїнська молодіжна громадська організація.
  • Хто не йде вперед - втрачає!
  • Громадська екологічна організація «Еремурус». Наша мета - виховання особистості, що знаходиться в гармонії з природою і формування суспільства Сталого розвитку. Основні напрямки діяльності: екологічна освіта та пропаганда екологічних знань серед населення, охорона природного середовища проживання.
  • Сайт працює за підтримки Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України
  • Ми віримо, що учні та студенти в усьому світі повинні мати усе необхідне для того, щоб стати новим поколінням інноваторів. Щороку корпорація Intel витрачає 100 мільйонів доларів, щоб допомогти викладачам навчати, студентам навчатися, а вищим навчальним закладам світу створювати інновації, особливо у галузі математики, технічних та природничих наук.
  • Мала академія наук України (далі МАН) – освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни.