Криворізька спеціалізована школа №118 - Наша школа

Дякуємо, що завітали до нас!
Це сайт – спеціалізованої школи №118 міста Кривого Рогу. Сподіваємося, що ми залишимо у Вас приємні враження.

Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 118
Криворізької міської ради
Дніпропетровськоїобласті
Юридична адреса:  Україна, Дніпропетровська обл.,
м.Кривий Ріг, 50056, м-н Сонячний, 1
тел. (0564) 65-14-66,65-34-15
 Директор:  Чернякова Оксана Анатоліївна,
педагогічний стаж - 20 років,вчитель-методист.
У школі навчається - 718 учнів.

Просмотреть Солнечный квартал, 1, Кривой Рог, Днепропетровская область на карте большего размерааклад заснований у 1983 році, з 1983 по 2003 р. - середня загальноосвітня школа №118.

З 2004 року Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 118 з поглибленим вивченням української філології - профільний навчальний заклад по підготовці грамотної особистості для входження в соціум, організації мовного та мовленнєвого розвитку молодого покоління; формуванню творчої, пізнавально активної, національно свідомої, духовного багатої мовної особистості.

Мета створення-розбудова закладу нового типу з урахуванням суспільних потреб по підготовці грамотної особисто­сті для входження в соціум, організація національного, мовного та мовленнєвого розвитку мо­лодого покоління; формування творчої, пізнавально активної, національно свідомої, духовно ба­гатої мовної особистості.

Доцільність створення: розвиток і виховання лінгвістично обдарованих учнів, усвідомлення необхідності того, що вивчення мови - це площина, з якої починається пізнання світу, себе, свого народу, на якій за­кладається основа духовності.

Основні завдання:стимулювання інтересу старшокласників до слова, створення належних умов для його щонайглибшого осягнення; сприяння розвитку філологічного мислення школярів, вироблення відповідальних практичних навичок з мови, уміння використовувати набуті знання в практичній мовленнєвій діяльності; виховання патріотів, відданих демократичним цінностям; створення умов для гармонічного розвитку учнів, їх здібностей, підготовки до самостійного життя; т формування у випускників навичок і особистіших якостей, що дадуть їм змогу стати висококваліфікованим фахів- цем, грамотним, здатним самостійно приймати рішення, бути ініціативним, брати на себе відповідальність та ефек­тивно взаємодіяти з оточенням.

Як інноваційний навчальний заклад школа здійснює розвиток і виховання лінгвістично обдарованих учнів, формує талановиту особистість, здатну отримувати задоволення від процесу творчості; апробує електронні засоби навчання і виховання; співпрацює з різноманітними навчальними закладами; має Угоду про співпрацю з КДПУ та КНЕУ; створює умови для гармонічного розвитку учнів, їх здібностей, підготовки до самоосвітнього життя; формує у випускників навички і особистісні якості, що дають їм змогу стати висококваліфікованими фахівцями, грамотними, здатними самостійно приймати рішення, бути ініціативними, брати на себе відповідальність та ефективно взаємодіяти з оточенням.

Віртуальний тур