Головна » Файли » ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ » ЗВІТ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ

Звіт директора за 2018-2019 н.р.
[ Викачати з сервера (123.5 Kb) ] 27.06.2019, 15:12

Мінливість середовища життєдіяльності людини, постійне зростання освітніх потреб активізують стрімку переорієнтацію системи управління закладом освіти на створення умов для забезпечення його конкурентоспроможності. У Законі України «Про освіту» наголошують, що освіта є державним пріоритетом, який забезпечує інноваційний, соціально-економічний і культурний розвиток суспільства. Концепцією у реалізації державної політики в сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року визначено за необхідність суттєве поліпшення якості освіти.

 

У КСШ № 118 на кінець навчального року навчається 728 учнів, з них:

 • в 1-4 класах - 306 учнів;
 • в 5-9 класах - 358 учнів;
 • в 10-11 класах - 64 учнів.

         За результатами навчальної діяльності 334 учні закінчили навчальний рік на 7-12 балів, 77 із них – відмінники навчання.

У школі здобувають освіту 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 5 дітей з інвалідністю з дитинства, 46 дитини з 26 багатодітних сімей, 1 дитини із малозабезпечених сімей, 11 дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, 22 дитини, батьки яких задіяні у ході антитерористичної операції на сході України, 7 дітей, які прибули із східних областей, 1 дитина, яка постраждала внаслідок аварії на ЧАЕС, 6 учнів обліку ВШО.

Проведено роз'яснювальну роботу з батьками щодо обов'язкової загальної середньої освіти, особливостей прийому до 1 класу у відповідності до Концепції «Нова українська школа». Станом на 01.06.2019 подали документи та зараховані до 1-го класу 73 дитини, з них 5-річки – 1, 6-річки – 63, 7-річки – 9.

У школі щосуботи на громадських засадах з 10.11.2018 по 23.03.2019 працювала «Школа майбутніх першокласників», яку відвідали 72 дитини. До викладання у школі були залучені вчителі початкових класів вищої категорії Тітенок С.Г., Павлюх О.В., Раковська Л.Л. та педагоги закладу Асмолова А.В. (інформатика), Суздальцева Т.О. (англійська мова), Зайцева А.С. (музичне мистецтво), Холод Ю.Л. (уроки спілкування, діагностування). Вчителі, що викладатимуть у 1 класах, були направлені та пройшли навчання на тренінгових курсах. 23.03.2019 були проведені батьківські збори щодо організації навчання майбутніх першокласників у 2019-2020 навчальному році. Вчителі та учні початкової школи тісно співпрацюють із ЗДО № 295 та 190, підготовлено та оновлюється інформаційний стенд для батьків та дітей майбутніх першокласників «Курс на школу!».

Спостерігається стала динаміка щодо збереження контингенту учнів випускників 9 класів, які продовжують навчання в умовах КСШ № 118.

У 2016-2017 навчальному році 9 класів закінчили 68 учнів. Продовжили навчання у 10 класі  30 учнів, що становить 44%.

У 2017-2018 навчальному році 9 класів закінчили 65 учнів. Продовжили навчання у 10 класі 33 учні, що становить 51%.

У 2018-2019 навчальному році 9 класів закінчили 75 учні. Продовжили навчання у 10 класі  54 учнів, що становить 72%.

Беручи до уваги результати ЗНО з української мови за останні 3 роки та з урахуванням основних завдань профільного навчання, наразі залишається актуальною проблема здійснення якісного відбору зарахування учнів до 10 класу.

У 2016-2017 начальному році середні бал за результатами ЗНО з української мови становив 6,5 балів, якість знань 42% (вчитель-предметник Бондаренко Т.М., класний керівник Бондаренко Т.М.).

У 2017-2018 навчальному році середній бал за результатами ЗНО з української мови становив 7,6 балів, якість знань 67% (вчитель-предметник Голуб О.І., класний керівник Голуб О.І.).

У 2018-2019 навчальному році середній бал за результатами ЗНО з української мови становить 8,4 балів, якість знань 81% (вчитель-предметник Голуб О.І. та Смуток Н.В., класний керівник Бондар Н.А.).

         Порівняно з минулим 2017-2018 навчальним роком загальна кількість переможців районних олімпіад становила 22 учня, у міському етапі – 6 учнів, в обласному етапі перемогу здобули 2 учнів. У 2018-2019 навчальному році у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін брало участь 80 учнів нашого закладу:

 • на районному етапі посіли призові місця – 23 учні;
 • на міському етапі посіли призові місця – 7 учнів;
 • на обласному етапі посіли призові місця – 2 учнів.

         За підсумками участі в трьох етапах  Всеукраїнських учнівських олімпіад маємо 32 перемоги.

         У  рамках міського фестивалю «Інтелектуали Криворіжжя» (конкурси МАН України) та інших інтелектуальних конкурсах районного, міського та обласного рівнів брало участь  49 учнів школи; призові місця посіли – 34 учні закладу.

         У Міжнародних та Всеукраїнських інтерактивних іграх та інтелектуальних конкурсах «Соняшник», «Левеня», «Лелека», «Колосок», «Геліантус», «Бобер», «Sunflower» «Гринвіч» та «Пазл» - 371 учень школи були учасниками, переможцями та призерами стали – 226 учнів закладу.

         У конкурсах творчого спрямування за різними рівнями взяло участь 36 учнів закладу,  із них вибороли призові місця – 22 учня школи.

         У спортивних змагання різного рівня (у командному заліку) брало участь – 60 учнів, кращими спортсменами у всіх видах спорту стали – 5 учнів.

Профільне навчання у закладі здійснюється різними шляхами. Один із них – дотримання навчальних планів і програм, виконання яких є обов’язковими. Факультативи, спецкурси та курси за вибором мають допоміжну функцію.

Варіативності навчання сприяє розширення спеціальних курсів та факультативів, що поглиблюють спеціалізацію закладу та сприяють його профілізації. До викладання спеціальних курсів та факультативів «Український фольклор», «Ділова українська мова», «Основи теорії літератури», «Культура мовлення та стилістика української мови», «Практикум з правопису української мови», здійснення наукового керівництва за виконанням науково-дослідницьких робіт учнів залучаються згідно із угодою про співпрацю (ДВНЗ «КДПУ») викладачі ВНЗ. Інноваційна діяльність педагогів стає сьогодні основним напрямом реалізації модернізаційних реформ в освіті та одним із суттєвих напрямів переходу до моделі інноваційного розвитку в цілому.

Методологічною основою діяльності КСШ № 118 є:

 • загальність та безперервність освіти;
 • взаємодія вчителя та учня, навчання та виховання за допомогою досвіду та творчості;
 • різноманітність форм і методів, зв’язок з практичною діяльністю;
 • управління якістю освіти.

         В умовах Нової української школи стає очевидною потреба в систематичному професійному навчання вчителя, адже принцип «освіта на все життя» змінився іншим – «освіта впродовж усього життя». 

У 2018-2019 навчальному році курсову перепідготовку пройшли 24 вчителя-предметника, а саме: при КЗВО «ДАНО» ДОР» - 19 вчителів, при  ДВНЗ «КДПУ» - 5.

У закладі було створено належні умови для організації та проведення атестації вчителів відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників. Атестаційну компанію завершено успішно: з 6 працівників, які атестувались у поточному році, підтвердили відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» - 2 педагогів, підвищили кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 3 педагоги, «спеціаліст другої категорії» - 1 педагог, підтвердили відповідність раніше присвоєного педагогічного звання «учитель-методист» - 1 педагог, «старший учитель» - 1 педагог.

Освітній процес забезпечують 50 педагогічних працівників, які мають наступний кваліфікаційний рівень:

 • доцент, кандидати філологічних наук – 1 (2%);
 • спеціалісти вищої категорії – 33 (66%);
 • спеціалісти І категорії – 3 (6%);
 • спеціалісти ІІ категорії – 7 (14%);
 • спеціалісти – 6 (12%).

Мають педагогічне звання:

 • «учитель-методист» - 12;
 • «старший учитель» - 8;
 • «практичний психолог-методист» 1.

Нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України» - 7 .

Як керівник методичної  ради школи Чернякова О.А. у 2018-2019 навчальному році сприяла реалізації методичної роботи закладу у різних заходах  науково-методичного,  практичного спрямування, а саме:

 • участі закладу у Х Міжнародній виставці «Сучасні заклади  освіти – 2019» м. Київ, березень 2019 року;
 • впровадження у закладі базових навичок медіації через використання відновної практики«Коло»;
 • проведення серед учнів 6-9 класів та 11-го класу моніторингових досліджень якості освіти з хімії, мистецтва та математики;
 • проведення на базі закладу методичних заходів (районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, районний етап ХІХ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.. Петра Яцика; районний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.. Тараса Шевченка; районний семінар-практикум для класних керівників 9-11 класів «Виховання старшокласників як суб’єктів соціальної сфери життя засобами комунікативної культури»; ЗАВАНТАЖИТИ
Категорія: ЗВІТ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ | Додав: lani
Переглядів: 47 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar