Головна » Файли » МАЙСТЕРНЯ ВЧИТЕЛЯ » УВАГА, КОНКУРС!

ХІІ Всеукраїнський конкурс «Вчитель – новатор»
[ Викачати з сервера (317.8Kb) · Скачати дистанційно () ] 02.12.2015, 23:25
Шановні колеги!
На виконання програми «Партнерство в навчанні» компанія Майкрософт
Україна» за сприяння Міністерства освіти і науки, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України проводить щорічний конкурс «Вчитель – новатор».
Його метою є опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, заохочення педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання. Конкурс спрямовано на підвищення якості навчання за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), висвітлення кращого досвіду у створенні інноваційних освітніх програмних продуктів на основі ресурсів Microsoft, розвиток ініціативи педагогів, студентів і науковців у розробці й удосконаленні навчально-методичних матеріалів, та мотивування педагогів до використання ІКТ в навчально-виховному процесі.
Конкурс проводиться з 10.11.2015 р. до 01.02.2016 р.
Всім бажаючим взяти участь у конкурсі повідомляємо, що для участі необхідно до 1 лютого 2016 року:
  • Пройти он-лайн реєстрацію на сайті http://1drv.ms/1WvsqMK.
  • Зареєструватися на сайті освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні» https://www.educatornetwork.com: обов’язково заповнити профіль учасника та профіль навчального закладу.
  • У розділі «Спільноти» освітньої мережі   «Партнерство в навчанні» приєднатися до обговорення XII Всеукраїнського конкурсу «Вчитель – новатор».
  • У розділі «Ресурси» освітньої мережі «Партнерство в навчанні» завантажити конкурсну роботу, обравши пункт «Додати навчальний матеріал». Під час завантаження роботи потрібно відмітити галочкою пункт «Я подаю роботу на конкурс».
З положенням про конкурс В можете ознайомитись, переглянувши вкладення.
Категорія: УВАГА, КОНКУРС! | Додав: lani
Переглядів: 311 | Завантажень: 108 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar