150-ї річниці від дня народження М.М.Коцюбинського - 20 Вересня 2014 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2014 » Вересень » 20 » 150-ї річниці від дня народження М.М.Коцюбинського
150-ї річниці від дня народження М.М.Коцюбинського

Ти з нами будеш вічно жити,
Як сяйво сонця, як вечірній спів,
Ти так любив землі своєї квіти,
І так, як квіти, ти людей любив.
                                     В. Сосюра.

У стінах КСШ №118 15.09 Яновська Л.І., бібліотекар, організувала та презентувала книжкову виставку «Митець світової літератури», присвячену 150-річчю від дня народження М.Коцюбинського, з метою пробудження почуття гордості за приналежність до нації, яка має такого генія.

15.09 Заніна Т.В. запропонувала десятикласникам взяти участь у віртуальній подорожі «М.М.Коцюбинський – великий сонцепоклонник». Хоча подорож була віртуальною, але не менш захоплюючою та інформаційно-ілюстративною (з використанням мультимедійних технологій). Учитель-предметник ставила за мету допомогти учням усвідомити, що оптимізм і життєствердження – важливі духовні цінності буття митця та розвивати дослідницькі та аналітичні здібності учасників навчального процесу. Зібраний матеріал буде корисний при вивченні у 10 класі (ІІ семестр) творчості письменника: фото Михайла Михайловича та його  батьків, музею-садиби родини у Вінниці, ілюстрації до творів та пам'ятники Коцюбинському, які є на Поділлі.

16.09 у 8-А класі було проведено тематичний урок, присвячений творчості митця (учитель Голуб О.І). Знайомство із життєвим і творчим шляхом письменника проходило у формі інтерв’ю, що вимагало серйозної підготовки учасників заходу. Виконавець ролі М. Коцюбинського, Свінтковський Максим, опрацював додаткову літературу, вивчив спогади сучасників прозаїка, щоб правдиво відтворити манеру спілкування письменника. У результаті учні збагатилися новими знаннями і відчули неповторну атмосферу літературно-мистецького життя кінця ХІХ – початку ХХ століття.

Переглядів: 323 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1