8 березня – Міжнародний жіночий день - 5 Березня 2016 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2016 » Березень » 5 » 8 березня – Міжнародний жіночий день
8 березня – Міжнародний жіночий день

8 березня – Міжнародний жіночий день наших мам, бабусь і сестер. І завжди в цей день хочеться чим-небудь їх порадувати.

Учні 10 класу під керівництвом класного керівника Бондаренко Т. М. та вчителя музики Суботіна В. О. підготували та провели цікаву розважальну програму. Старшокласники співали пісні, котрі присвячували своїм матусям, бабусям та вчителям, розповідали вірші. Зі сцени лунав гумор та зачаровувало театральне дійство у виконанні наших артистів. Святковий концерт, слова-вітання, вірші, пісні та танцювальні постановки радували глядачів.

Свято була присвячено жінкам-вчителям і знайшло щирий та теплий відгук в серцях наших педагогів. Директор школи Чернякова О. А. усіх присутніх привітала з цим чудовим святом і побажала усім миру, злагоди та достатку їх родинам.
    10 клас — молодці! Дякуємо за передсвятковий настрій!

Переглядів: 202 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1