Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 36 37 »

Первоцвіти – це екологічна група рослин, яка нараховує близько 500 видів. Розпускання квітів у них відбувається ще до появи листків на деревах. У багатьох первоцвітів забарвлення яскраве, весняне. Квіти золотисті, блискучі, неначе сонце, голубі, як весняне небо, бузкові та білосніжні. Підсніжники, проліски, ряст, первоцвіт, шафран, цибуля ведмежа, конвалія, вовчі ягоди – це неповний перелік первоцвітів, що можна зустріти у наших лісах.

Просмотров: 40 | Добавил: lani | Дата: 12.04.2018 | Коментарі (0)

10 квітня 2018 року шкільна дружина юних пожежних- рятувальників взяла участь у районному етапі ХХІV Всеукраїнському фестивалі. Команда ,, Покоління Z'' під керівництвом педагога- організатора КОБРЕНЮК О.О. вразила присутніх своєю майстерністю під час виступу. Заклад отримав подяку від відділу освіти виконкому Саксаганської районної у місті ради.

Просмотров: 46 | Добавил: lani | Дата: 11.04.2018 | Коментарі (0)

Коли приходять канікули, у кожного школяра відразу підіймається настрій. Аджe цe час, коли можна відпочити. Так учні 8-Б класу вeсняні канікули провeли у м.Кам’янeць-Подільському. Хочeмо поділитися своїми нeзабутніми вражeннями і з вами, шановні друзі.

Просмотров: 163 | Добавил: lani | Дата: 02.04.2018 | Коментарі (0)

Шкільна команда "Орбіта" посіла перше місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Молодь обирає здоров'я!"

Просмотров: 67 | Добавил: lani | Дата: 17.03.2018 | Коментарі (0)

На виконання листа Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області вх. №1739/12 від 28.02.2018 щодо можливої кібернетичної атаки на об’єкти критичної інфраструктури надаємо опис роботи та шляхи зараження кібернетичними вірусами «BlackEnergy3» та «CrashOverride» для врахування в роботі (додається).

Просмотров: 63 | Добавил: lani | Дата: 06.03.2018 | Коментарі (0)

27.02.2018 року працівниками Центрального гірничо-збагачувального комбінату групи «Метінвест» було організувано квест для старшокласників Саксаганського району. У ньому активними учасниками стали учні 8 – Б та 10 класу Криворізької спеціалізованої школи №118 разом із класними керівниками Холоденко Т.В. та Бондар Н.А.

Просмотров: 175 | Добавил: lani | Дата: 04.03.2018 | Коментарі (0)

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято проголошене на Генеральній конференції ЮНЕСКО. Головна декларована мета — сприяння мовній різноманітності світу й стимулювання вивчення іноземних мов населенням різних країн. Із цією метою в закладах загальної середньої освіти міста було проведено заходи щодо популяризації мов світу.

Просмотров: 85 | Добавил: lani | Дата: 22.02.2018 | Коментарі (0)

22.01.2018 р. для учнів 2-4 класів в закладі було проведено інспекторами патрульної поліції практичні заняття з безпеки дорожнього руху. На імпровізованому перехресті учні здобували знання і розуміння жестів регулювальника. Під час інтерактивного заходу школярі повторювали дорожні знаки та ПДР

Прикрепления: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Просмотров: 80 | Добавил: lani | Дата: 23.01.2018 | Коментарі (0)

22 січня 2018 року в межах заходів до Дня Соборності України відбулося покладання квітів учнями школи до меморіальних дошок Олександра Головка та Геннадія Медведєва - воїнів, що загинули, захищаючи незалежність і суверенітет нашої країни.

Просмотров: 62 | Добавил: lani | Дата: 22.01.2018 | Коментарі (0)

Швидкий розвиток нових технологій тягне за собою різкий зріст потреби суспільства в людях, які мають нестандартне мислення, які вносять новий зміст у виробниче та соціальне життя, які здатні ставити та вирішувати нові задачі.

Просмотров: 185 | Добавил: lani | Дата: 21.01.2018 | Коментарі (0)