Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 36 37 »

Кір - це високо контагіозне (надзвичайно заразне) гостре вірусне захворювання.

Як відбувається зараження кором?

Джерелом інфекції є хворі кором люди, з моменту появи перших ознак хвороби до п'ятого дня від початку висипань.

Просмотров: 113 | Добавил: lani | Дата: 13.01.2018 | Коментарі (0)

Повідомляємо, що Президент України Петро Порошенко затвердив просвітницький проект «Я маю право» Міністерства юстиції, Міжнародного фонду "Відродження" та програми USAID «Нове Правосуддя», який розпочнеться в Україні у 2018 році. У рамках даного проекту працює портал http://pravo.minjust.gov.ua/, скориставшись яким можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

Просмотров: 61 | Добавил: lani | Дата: 21.12.2017 | Коментарі (0)

У межах Всеукраїнського тижня права для учнів 8 - 9 класів організовано зустріч зі старшими інспекторами Саксаганського районного сектору з питань пробації Гречух І.А. та Кантур К.А.

Просмотров: 105 | Добавил: lani | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо переможців конкурсу!

22.11.2017 на базі Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 118 відбувся міський (фінальний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова та література»

Просмотров: 264 | Добавил: lani | Дата: 22.11.2017 | Коментарі (0)

22 листопада учні 9 – Б класу відвідали відкритий виховний захід «Голодомор – 1932-1933 років – біль серця всієї України» на базі Гірничого коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет» в межах проведення профорієнтаційної роботи.

Просмотров: 98 | Добавил: lani | Дата: 22.11.2017 | Коментарі (0)

Шановні мами і тата, опікуни та піклувальники! Ми звикли вважати, що навчити дітей тим чи іншим правилам безпеки можна лише за допомогою численних нагадувань. Однак, як свідчить практика, насправді це не так. Діти вчаться навіть тоді, коли ми абсолютно впевнені, що вони зайняті власними справами і не помічають нічого довкола себе.

Просмотров: 231 | Добавил: lani | Дата: 20.11.2017 | Коментарі (0)

У п’ятницю, 17 листопада, учні, учителі та гості школи опинилися в епіцентрі довгоочікуваної та однієї з найяскравіших подій року – осіннього балу. Це було справжнє свято музики та краси, кульмінацією якого стало оголошення нової королеви школи –Міс Осені.

Просмотров: 134 | Добавил: lani | Дата: 18.11.2017 | Коментарі (0)

Петро Яцик - патріот України, який щиро вболівав за майбутнє народу, його мову, культуру, він віддав частинку своєї душі й чимало коштів для того, щоб переконати молоде покоління українців у тому, що українська мова - то наш найперший скарб, а знати її – і престижно, і морально необхідно.

Просмотров: 85 | Добавил: lani | Дата: 17.11.2017 | Коментарі (0)

Ми всі різні. Але ми всі рівні. Як говориться в чудовій рекламі «Ініціативи розмаїття» - «у нас більше спільного, ніж ви думаєте». Тож кожна людина має право жити в мирі та зберігати свою індивідуальність.

Просмотров: 98 | Добавил: lani | Дата: 16.11.2017 | Коментарі (0)

Загальновідомо, що життя мови залежить від народу, який несе її у своїй душі, звичаях, традиціях, культурі. Рідна мова – це мова серця. Тільки від порогу рідної мови людина може виходити на широкі магістралі світу. І саме від того, наскільки кожен із нас знає мовні закони, уміє чітко й переконливо висловити свої думки і розуміти інших, залежить майбутнє нашої держави.

Просмотров: 131 | Добавил: lani | Дата: 10.11.2017 | Коментарі (0)