Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 32 33 »

Звертаємось до учнів, батьків і небайдужих мешканців м. Кривого Рогу з проханням надати допомогу мешканцям Авдіївки, які постраждали внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів з боку російських бойовиків.

Просмотров: 141 | Добавил: lani | Дата: 02.02.2017 | Коментарі (0)

Цього року реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 6 лютого. Цього дня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде відкрита опція, за допомогою якої, бажаючі взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зможуть сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.

Просмотров: 225 | Добавил: lani | Дата: 01.02.2017 | Коментарі (0)

Шановні учні та їх батьки!

Кафедра хімії та методики її навчання ДВНЗ "Криворізький державний педагогічний університет" планує провести моніторингове тестування з хімії 4 лютого о 10 годині 30 хвилин у аудиторії 116 головного корпусу (м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, 54).

Просмотров: 93 | Добавил: lani | Дата: 31.01.2017 | Коментарі (0)

Уже дванадцятий рік поспіль на базі Криворізької спеціалізованої школи

I–III ступенів № 118 з поглибленим вивченням української філології пройшов міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт «Юний філолог», метою якого є залучення лінгвістично обдарованих учнів до пошукової, творчої та науково-дослідницької діяльності. Проводиться він за ініціативи управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради та Інноваційно-методичного центру міста.

Просмотров: 159 | Добавил: lani | Дата: 18.01.2017 | Коментарі (0)

Просимо повідомити головам батьківських комітетів класів, де навчається Ваша дитина про Ваше ставлення до підключення до Української освітньої платіжної платформи (сайт www.edupay.com.ua).
Просмотров: 88 | Добавил: lani | Дата: 15.01.2017 | Коментарі (0)

Заключні положення закону «Про Вищу раду правосуддя», що набув чинності 5 січня, містять норму, згідно з якою директори українських шкіл звільнені від зобов'язання заповнювати електронні декларації про доходи. Про це повідомляють Українські новини.

Просмотров: 68 | Добавил: lani | Дата: 10.01.2017 | Коментарі (0)

10 січня розпочинається реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року реєстрація триватиме до 31 січня.

Просмотров: 105 | Добавил: lani | Дата: 09.01.2017 | Коментарі (0)

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне тестування) проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Просмотров: 130 | Добавил: lani | Дата: 09.01.2017 | Коментарі (0)

Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й надзвичайного таланту, що здобула світову славу. Він звеличив Україну та її народ,  підніс його духовну велич і красу на найвищий рівень, чим збагатив увесь світ. Пізнавати Шевченка - це пізнавати історію.

Просмотров: 151 | Добавил: lani | Дата: 30.11.2016 | Коментарі (0)

(0564) 90-55-00, 90-55-46 school_118@ukr.net