Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 31 32 33 34 »

Відкриття ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбудеться 9 листопада в День української писемності та мови

Просмотров: 583 | Добавил: lani | Дата: 06.11.2011 | Коментарі (0)

Головним управління МНС України в Дніпропетровській області стурбоване ситуацією, що склалася в регіоні із загибеллю людей на водних об'єктах. З настанням теплої погоди, початком сезону масових відпусток, а також шкільних канікул, на Дніпропетровщині почастішали нещасні випадки під час відпочинку людей на воді, а найгірше те, що серед загиблих є діти.
Просмотров: 489 | Добавил: lani | Дата: 02.08.2011 | Коментарі (0)

За початком спекотної погоди на території Дніпропетровської області збільшилась кількість випадків зустрічей людей із зміями.

Зазвичай змії тікають від людей. У рептилій поганий зір, слух, але тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на достатньо великій відстані (до 10-15 метрів). Почувши кроки, стукіт, голоси, змії відразу ховаються в нори або відповзають подалі. В спеку вони гріються на сонці, від тепла становляться більш активними, саме в таких ситуаціях збільшується вірогідність зустрічі людей зі зміями і, навіть, укусів.

Просмотров: 558 | Добавил: lani | Дата: 02.08.2011 | Коментарі (0)

До уваги керівників закладів освіти, вчителів !
Шановні колеги! Пропонуємо Вам ознайомитись з нормативними документами  для підготовки та забезпечення якісного навчально-виховного процесу в вашому закладі у 2011-2012 навчальном уроці.
Просмотров: 732 | Добавил: lani | Дата: 31.07.2011 | Коментарі (0)

7 червня 2011року в пришкільному дитячому таборі відпочинку „Юність” пройшла урочиста лінійка, присвячена відкриттю першої табірної зміни.

Просмотров: 1164 | Добавил: lani | Дата: 07.06.2011 | Коментарі (0)

18 лютого у нашій спеціалізованій школі №118 відбулося свято на честь всесвітнього дня мов. До нього школа готувалася дуже ретельно. Було написано сценарій, підібрано костюми, відібрано учасників. На цьому святі представлено три мови: українську, російську та англійську. Ми ставили за мету довести можливості усіх мов, їх неповторність, багатство. Мови були представлені піснями, віршами, сценками та гуморесками. Кожен учасник прагнув донести до глядача важливість та красу мови. У цьому дійстві брали участь діти різного віку, починаючи з молодших школярів та закінчуючи старшокласниками. Це свято привернуло увагу нашого місцевого телевізійного каналу "Рудана”. Який показав невеличкий телерепортаж. Свято пройшло весело й цікаво, "артисти” задоволені своїми виступами, а глядачі були в захваті від усього побаченого і почутого.

Ратушний Олег

Учень 11 класу
Просмотров: 553 | Добавил: lani | Дата: 28.02.2011 | Коментарі (0)

Наше шкільне дитяче об’єднання має назву "Сонячна держава”.

Ось ми, журналісти, і вирішили з’ясувати "Наше місце під сонцем…”

Просмотров: 684 | Добавил: lani | Дата: 28.02.2011 | Коментарі (0)

Різдвяні свята вже пройшли, але згадка про них залишилася. Особливо мені запам`яталися вистави,які були проведені для дітей та дорослих в рамках акції "Чужих дітей не буває”. У  цьому мали змогу переконатися  глядачі вистави "Різдвяний вертеп”. Що ж побачили своїми очима директор школи Чернякова Оксана Анатоліївна, вчитель молодших класів Дрябіна Ганна Миколаївна та діти 3-Б класу?

Просмотров: 1011 | Добавил: lani | Дата: 28.02.2011 | Коментарі (0)

13 січня в Україні святкують старий Новий рік або Маланку. У народi цi свята об’єдналися, i тепер ми маємо Щедрий вечiр або свято Маланки або старий Новий рiк.

Маланка-Вода приходить на Щедрий вечір разом із Василем-Місяцем сповістити господарів про наступні урочистості та справити гостини, які в народі так і називають - гостини Меланки.

«Щедрий вечiр, Добрий вечiр, Людям на здоров’я!», – так починалися щедрiвки.
Щедрiвки твори свiтського призначення. Вони вiдбивали настрої та бажання простого народу, будили його уяву про краще життя, зачаровували слухачiв щедрiстю та поезiєю слова. Саме щедрiвки у передноворiчну нiч спiвали дiти пiд вiкнами сусiдiв, коли йшли щедрувати або маланкувати.

Просмотров: 914 | Добавил: lani | Дата: 13.01.2011 | Коментарі (0)

10 жовтня на базі нашої школи відбулися районні олімпіади з української мови та хімії.

Учні нашої школи приймали активну участь в цих олімпіадах. Тож  вітаємо переможців:

Просмотров: 607 | Добавил: lani | Дата: 12.10.2010 | Коментарі (0)

(0564) 90-55-00, 90-55-46 school_118@ukr.net