Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 31 32 33 34 35 »
Сьогодні, 11 квітня 2012 року, Криворізька спеціалізована школа № 118 з поглибленим вивченням української мови зустрічає делегацію із міста-побратима Нижнього Тагілу, які приїхали до нас перейняти досвід викладання української мови.

Просмотров: 574 | Добавил: lani | Дата: 11.04.2012 | Коментарі (2)

Будь великий, як верба!
Будь багатий, як земля!
Будь сильний, як вода!
Просмотров: 481 | Добавил: andreevna | Дата: 08.04.2012 | Коментарі (0)

Колектив школи 31 березня  взяв участь у Всеукраїнському суботнику.

Просмотров: 411 | Добавил: andreevna | Дата: 31.03.2012 | Коментарі (0)

Впровадження комп"ютерних технологій міцно входить в життя педагогів, учнів, школи в цілому. Познайомитися з вже набутим досвідом вчителів можна було, побувавши на районному конкурсі інформаційно- комунікаційних технологій " Коли комп'ютер - помічник", запровадженого цього року в Саксаганському районі.
Просмотров: 510 | Добавил: Ann | Дата: 27.03.2012 | Коментарі (0)

Сьогодні, 26 березня, учні 4 - Б класу побували на екскурсії в музеї криворізької гордості - металургійного велетня Арселор Міттал Кривий Ріг.
    Криворізький  музей  історії  комбінату  "Криворіжсталь”  Дніпропетровської  області  був  відкритий  1984 року.  Загальна  площа   музей  історії  комбінату  "Криворіжсталь”  770  квадратних  метрів. У  Криворізькому  музеї  історії  комбінату  "Криворіжсталь”  Дніпропетровської  області  зберігається  майже  5 тисяч  експонатів.
Просмотров: 763 | Добавил: Ann | Дата: 26.03.2012 | Коментарі (0)

Щорічно Криворізька спеціалізована школа № 118 запрошує громадськість мікрорайону, представників депутатського корпусу, вчителів, та учнів на свято «Всі мови на гостину». Мета цього заходу надати практичну допомогу в пропаганді державної мови, розвивати полікультурні зв’язки, вивчати мови різних народів, виховувати мовленнєву культуру і мовленнєву компетенцію учнів.
Просмотров: 659 | Добавил: lani | Дата: 20.03.2012 | Коментарі (0)

15 березня учні школи взяли участь у Міжнародному математичному  конкурсі "Кенгуру"
Просмотров: 533 | Добавил: andreevna | Дата: 15.03.2012 | Коментарі (0)

Задовго до свята розпочали підготовку до Міжнародного жіночого дня учні 10-Б класу. Писали сценарій, готували номери художньої самодіяльності, залучали талановитих дітей з інших класів.У переддень свята десятикласники зустрічали теплими словами вітання всіх жінок, які працюють у школі, незалежно від того ,чи це вчитель, чи бібліотекар, лаборант, технічка...Головне свято відбулося після уроків.

Просмотров: 779 | Добавил: lani | Дата: 07.03.2012 | Коментарі (2)

Останній тижлень зими був заповнений приємними подіями: і свято проводів зими, і підготовка до наступаючого свята жіноцтва, та і сніговиків ще можна було поліпити вдосталь. А для молодших школярів цей тиждень ознаменувався відвідуванням районної бібліотеки, яка гостинно запросила наших учнів до цікавої виставки м'яких іграшок криворізької майстрині.
Просмотров: 454 | Добавил: Ann | Дата: 03.03.2012 | Коментарі (0)

З нетерпінням чекали діти й дорослі останню неділю зими - Масляну, святкування якої відбувалося в парку імені Артема. Закінчується зима, попереду тепла весна... Хіба можна не радіти такій події? Учні нашої школи взяли найактивнішу участь у святкуванні проводів зими, що не могла не відзначити комісія з підведення підсумків даного заходу. І члени комісії, і присутні захоплювалися по-святковому вбраними учнями 5-8 класів, які весело й бадьоро вигукували "кричалки", співали пісні, раділи тому, що ось-ось зима піде від нас. Третє місце, присуджене нашій школі, порадувало і дітей, і вчителів, і батьків. Сумлінна підготовка до масового заходу дала прекрасні плоди!

Просмотров: 498 | Добавил: lani | Дата: 27.02.2012 | Коментарі (0)