Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 35 36 37 38 39 40 41 »
Сьогодні в Україні стартував профілактичний рейд "Увага! Діти на дорозі", який триватиме до 20 вересня.
Просмотров: 524 | Добавил: lani | Дата: 20.08.2012 | Коментарі (0)

Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» 2012-2013 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом – Днем знань – і закінчується не пізніше 1 липня.

За матеріалами Урядового порталу

Просмотров: 406 | Добавил: andreevna | Дата: 13.08.2012 | Коментарі (0)

«Майда́н's» — танцювальне шоу, від телеканалу «Інтер» спільно з Київською міською державною адміністрацією.
У шоу беруть участь команди з 12-ти найбільших міст України, в кожній з яких — сотні людей. Під керівництвом відомих хореографів учасники команди готують танцювальні постановки, які потім презентують на центральній площі столиці — Майдані Незалежності в боротьбі за звання Танцювальної Столиці України.
Просмотров: 586 | Добавил: lani | Дата: 30.07.2012 | Коментарі (0)

Представлені матеріали допоможуть педпрацівникам закладів освіти міста організовано розпочати новий 2012-2013 навчальний рік.
Просмотров: 590 | Добавил: lani | Дата: 28.07.2012 | Коментарі (0)

Лист Міністерства № 1/9-426 від 01.06.2012 "Щодо інструктивно-методичних рекомендацій із базових дисциплін"
Далі читати
Просмотров: 641 | Добавил: lani | Дата: 27.07.2012 | Коментарі (0)

До нового навчального року учні Дніпропетровської області 2-х – 11-х класів – це понад 270 тис. школярів – отримають у подарунок від губернатора Олександра Вілкула унікальний щоденник «Дніпропетровщина – моя рідна земля». Це перший подібний проект в історії Дніпропетровщини, спрямований на зміцнення регіонального патріотизму. Щоденник «Дніпропетровщина – моя рідна земля» стане у нагоді кожному школяру, адже він є маленькою енциклопедією, яка зібрала у собі цікаві відомості про Дніпропетровську область: історичні події, відомі постаті, сучасні досягнення, рекорди, пам’ятки.
Просмотров: 484 | Добавил: lani | Дата: 12.07.2012 | Коментарі (0)

Сьогодні 6 і 9 загони побували на екскурсії у Спасо-Преображенському Кафедральному соборі.  Екскурсію провів протоієрей Андрій.  Ми дізналися, що Церква побудована в стилі українського бароко. Собор - крестокупольный, з 9 куполами на честь 9 ангельських чинів. Висота собору - 43 метри. Храм двоповерховий. На нижньому проводяться богослужіння. Тут зберігається безліч ікон з мощами святих. Серед них є ікони Георгія Побідоносця, Миколи Чудотворця, святої мучениці Варвари, блаженної Матрони Московської  та  інші. Ікона Іоанна Воїна, яка знаходиться там же, є чудотворною. Її передали почорнілою  з одного з музеїв. Проте в 2004 році на другий день Пасхи ікона оновилася, і з’явилося лице Святого Іоанна.
Просмотров: 451 | Добавил: lani | Дата: 13.06.2012 | Коментарі (0)

Сьогодні відбулося урочисте відкриття табірної зміни.  В таборі відбувся святковий концерт, у якому учать брали всі загони. Діти демонстрували свої здібності з танців, співів, декламування віршів, показали   акторський хист.
Просмотров: 746 | Добавил: lani | Дата: 05.06.2012 | Коментарі (0)

Щойно  пролунав останній дзвоник, сповістивши про завершення навчального року, як школа  знову гостинно відчинили двері для своїх вихованців, але вже на для навчання, а відпочинку. Вчора розпочав  свою роботу пришкільні табір відпочинку «Юність».
           Вихователі зустріли своїх вихованців, обрали разом із ними назву свого загону, девіз, ричівку. Було проведено першу оздоровчу ранкову гімнастику.
Просмотров: 506 | Добавил: lani | Дата: 01.06.2012 | Коментарі (0)

З метою підтримки діяльності сучасного дошкільного навчального закладу, сприяння розширенню мережі інформаційних ресурсів для формування єдиного інформаційного середовища системи дошкільної освіти Міністерством освіти і науки, молоді та спорту проведено Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт дошкільного навчального закладу.
Просмотров: 632 | Добавил: lani | Дата: 24.05.2012 | Коментарі (0)