Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 36 37 38 39 40 41 »

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ
ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ!
Вітаємо Вас з 67-річницею Перемоги!
Бажаємо Вам міцного здоров'я на довгі літа,
мирного неба над головою,
щастя і злагоди в родині.

Просмотров: 643 | Добавил: andreevna | Дата: 09.05.2012 | Коментарі (0)

8 травня у нашій школі пройшла традиційна лінійка – реквієм «І пам’ятає світ визволений» присвячена Дню Перемоги. Весна вітає всіх тих, хто пережив війну, вітає нас, їхніх дітей, вас - їхніх внуків та правнуків. Вітає і нагадує в котрий раз про страхіття війни і наказує берегти мир. Справді, це свято надзвичайно урочисте і особливе, і відчувається справжня і неповторна велич, значущість і всенародність цього свята.

Просмотров: 619 | Добавил: lani | Дата: 08.05.2012 | Коментарі (0)

Цілих одинадцять років багато хто з них просто мріяв про цей день. Та коли він нарешті настав, і пролунав останній дзвінок вони крадькома втирають сльози.
        Сьогодні у нашій школі пролунав останній дзвінок для учнів 11 класів. Радість та смуток переповнювали серця випускників, адже попереду  вступ до вищих навчальних закладів.

Початок святкової лінійки. Під звуки Державного Гімну України кращі учні школи підняли Державний прапор. А останній шкільний вальс і останній дзвоник вкотре нагадав про прекрасні шкільні роки.
Просмотров: 518 | Добавил: lani | Дата: 03.05.2012 | Коментарі (0)

З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій техногенного походження, зменшення збитків і витрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і великих пожеж Законом України «Про Цивільну оборону України» передбачена підготовка і перепідготовка з цивільної оборони та навчання населення вмінню застосовувати засоби індивідуального захисту і діяти в надзвичайних ситуаціях.
        Сьогодні у школі було проведено «День цивільного захисту населення». Практична спрямованість заходів, що проводилися протягом «Дня цивільної оборони», носила характер змагань, викликала певний інтерес учнів, спонукала їх до поглиблення знань з цивільної оборони та здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.

Закінчився день Цивільної оборони евакуацією учнів усієї школи. По сигналу тривоги вчителі у класах видали дітям ватно-марлеві пов`язки, які одразу ж  були одягнуті. Для того, щоб учні могли швидко покинути приміщення школи, були відкриті  додаткові виходи на випадок екстреної евакуації. За 4 хвилини 30 секунд  усі школярі були виведені на спортивний майданчик. А далі...

Просмотров: 840 | Добавил: lani | Дата: 27.04.2012 | Коментарі (1)

У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом світлого Христового воскресіння.!!!

Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу

Тож нехай Божа милість та благословення оросять ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у Вашій оселі.

Зичу Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

Просмотров: 463 | Добавил: lani | Дата: 15.04.2012 | Коментарі (0)

Сьогодні, 11 квітня 2012 року, Криворізька спеціалізована школа № 118 з поглибленим вивченням української мови зустрічає делегацію із міста-побратима Нижнього Тагілу, які приїхали до нас перейняти досвід викладання української мови.

Просмотров: 715 | Добавил: lani | Дата: 11.04.2012 | Коментарі (2)

Будь великий, як верба!
Будь багатий, як земля!
Будь сильний, як вода!
Просмотров: 579 | Добавил: andreevna | Дата: 08.04.2012 | Коментарі (0)

Колектив школи 31 березня  взяв участь у Всеукраїнському суботнику.

Просмотров: 458 | Добавил: andreevna | Дата: 31.03.2012 | Коментарі (0)

Впровадження комп"ютерних технологій міцно входить в життя педагогів, учнів, школи в цілому. Познайомитися з вже набутим досвідом вчителів можна було, побувавши на районному конкурсі інформаційно- комунікаційних технологій " Коли комп'ютер - помічник", запровадженого цього року в Саксаганському районі.
Просмотров: 572 | Добавил: Ann | Дата: 27.03.2012 | Коментарі (0)

Сьогодні, 26 березня, учні 4 - Б класу побували на екскурсії в музеї криворізької гордості - металургійного велетня Арселор Міттал Кривий Ріг.
    Криворізький  музей  історії  комбінату  "Криворіжсталь”  Дніпропетровської  області  був  відкритий  1984 року.  Загальна  площа   музей  історії  комбінату  "Криворіжсталь”  770  квадратних  метрів. У  Криворізькому  музеї  історії  комбінату  "Криворіжсталь”  Дніпропетровської  області  зберігається  майже  5 тисяч  експонатів.
Просмотров: 895 | Добавил: Ann | Дата: 26.03.2012 | Коментарі (0)