Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 37 38 39 40 41 »
   Впровадження комп"ютерних технологій міцно входить в життя педагогів, учнів, школи в цілому. Познайомитися з вже набутим досвідом вчителів можна було, побувавши на районному конкурсі інформаційно- комунікаційних технологій " Коли комп'ютер - помічник", запровадженого цього року в Саксаганському районі.
Просмотров: 580 | Добавил: Ann | Дата: 27.03.2012 | Коментарі (0)

Сьогодні, 26 березня, учні 4 - Б класу побували на екскурсії в музеї криворізької гордості - металургійного велетня Арселор Міттал Кривий Ріг.
    Криворізький  музей  історії  комбінату  "Криворіжсталь”  Дніпропетровської  області  був  відкритий  1984 року.  Загальна  площа   музей  історії  комбінату  "Криворіжсталь”  770  квадратних  метрів. У  Криворізькому  музеї  історії  комбінату  "Криворіжсталь”  Дніпропетровської  області  зберігається  майже  5 тисяч  експонатів.
Просмотров: 912 | Добавил: Ann | Дата: 26.03.2012 | Коментарі (0)

Щорічно Криворізька спеціалізована школа № 118 запрошує громадськість мікрорайону, представників депутатського корпусу, вчителів, та учнів на свято «Всі мови на гостину». Мета цього заходу надати практичну допомогу в пропаганді державної мови, розвивати полікультурні зв’язки, вивчати мови різних народів, виховувати мовленнєву культуру і мовленнєву компетенцію учнів.
Просмотров: 814 | Добавил: lani | Дата: 20.03.2012 | Коментарі (0)

15 березня учні школи взяли участь у Міжнародному математичному  конкурсі "Кенгуру"
Просмотров: 617 | Добавил: andreevna | Дата: 15.03.2012 | Коментарі (0)

Задовго до свята розпочали підготовку до Міжнародного жіночого дня учні 10-Б класу. Писали сценарій, готували номери художньої самодіяльності, залучали талановитих дітей з інших класів.У переддень свята десятикласники зустрічали теплими словами вітання всіх жінок, які працюють у школі, незалежно від того ,чи це вчитель, чи бібліотекар, лаборант, технічка...Головне свято відбулося після уроків.

Просмотров: 874 | Добавил: lani | Дата: 07.03.2012 | Коментарі (2)

Останній тижлень зими був заповнений приємними подіями: і свято проводів зими, і підготовка до наступаючого свята жіноцтва, та і сніговиків ще можна було поліпити вдосталь. А для молодших школярів цей тиждень ознаменувався відвідуванням районної бібліотеки, яка гостинно запросила наших учнів до цікавої виставки м'яких іграшок криворізької майстрині.
Просмотров: 515 | Добавил: Ann | Дата: 03.03.2012 | Коментарі (0)

З нетерпінням чекали діти й дорослі останню неділю зими - Масляну, святкування якої відбувалося в парку імені Артема. Закінчується зима, попереду тепла весна... Хіба можна не радіти такій події? Учні нашої школи взяли найактивнішу участь у святкуванні проводів зими, що не могла не відзначити комісія з підведення підсумків даного заходу. І члени комісії, і присутні захоплювалися по-святковому вбраними учнями 5-8 класів, які весело й бадьоро вигукували "кричалки", співали пісні, раділи тому, що ось-ось зима піде від нас. Третє місце, присуджене нашій школі, порадувало і дітей, і вчителів, і батьків. Сумлінна підготовка до масового заходу дала прекрасні плоди!

Просмотров: 599 | Добавил: lani | Дата: 27.02.2012 | Коментарі (0)

В цьому році 27 лютого прадавня козацька земля відзначатиме 80-річний ювілей утворення нашої прекрасної і неповторної Дніпропетровської області.
Ми з неприхованою гордістю говоримо про свою 80-річну історію: це були по-справжньому великі роки становлення, зміцнення, злету, важких воєнних випробувань, повоєнної відбудови, твердого поступу вперед і вже у наші дні – утвердження нової незалежної України. Традиційно вона була й залишається провідним регіоном своєї держави, а її економічний розвиток значною мірою визначає загальну ситуацію в країні. Здобутки Дніпропетровської області з багатьох показників кращі в Україні, нині тут успішно відроджується її історичне минуле, духовне й культурне життя.
Просмотров: 1152 | Добавил: lani | Дата: 27.02.2012 | Коментарі (0)

15 лютого 2012 року проведено традиційну лінійку до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав "Відлуння Афганських гір". Учні-волонтери 7-Б класу поклали квіти до меморіальної дошки на честь воїна-інтернаціоналіста Віктора Марманчука.

Просмотров: 515 | Добавил: lani | Дата: 23.02.2012 | Коментарі (0)

Вітаємо  Вас  з  Днем  Захисника  Вітчизни  —  святом,  яке  увібрало  в  себе  багаті  і  славні  традиції,  уособлює  мужність  і  героїзм  оборонців  та  визволителів  рідної  землі  на  всіх  етапах  її  історії.
Попри  зміну  часів  і  політичних  систем,  23  лютого,  як  і  десятиліття  тому,  асоціюється  насамперед  з  мужністю  та  стійкістю  людського  характеру,  силою  духу  та  відданістю  Батьківщині.
У  пам’яті  сьогоднішніх  і  майбутніх  нащадків  назавжди  збережуться  подвиги  багатьох  поколінь  воїнів-захисників,  їх  безмежна  відданість  і  любов  до  рідної  землі,  мужність  та  героїзм.  Нарешті,  23  лютого  —  свято  чоловіків  —  чоловіків,  які  захищають  спокій  наших  домівок,  лицарів,  здатних  завжди  підставити  своє  сильне  плече  чарівній  половині  людства.Бажаю  Вам  незламної  волі,  надійного  родинного  тилу,  богатирського  здоров’я,  звершення  всіх  Ваших  мрій  і  побажань,  високих  досягнень  у  нелегкій  праці  на  благо  держави.
Бондар Наталя Андріївна
Просмотров: 409 | Добавил: lani | Дата: 23.02.2012 | Коментарі (0)