Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 38 39 40 41 »
20 січня 2012 року на базі Криворізької спеціалізованої школи № 118 відбувся VII міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт "Юний філолог".
 На конкурсі були представлені до захисту 79 пошукових робіт юних дослідників уркаїснького слова, української літератури. Конкурсні роботи оцінювалися компетентними членами жюрі із числа науковців ДВНЗ "КНУ" Криворізького педагогічного інституту та Європейського університету. Захист науково-дослідницьких робіт здійснювався у чотирьох секціях "Безмежний світ української літератури", "Українська мова як мова української нації, основа її культури, науки, освіти", "Мовна та мовленнєва культура, грамотність", "Мистецтвознавство та фольклористика".
Кращі роботи переможців направлено до захисту у Дніпропетровське відділення Малої академії наук.
Випускниця 11 класу Сухомлин Леся та учениця 9-А класу Галт Наталя здобули І місце у конкурсі. Вітаємо наших переможців.
Просмотров: 588 | Добавил: lani | Дата: 10.02.2012 | Коментарі (0)

Напередодні очікуваного зниження температури повітря у Міністерстві освіти надали роз’яснення щодо відвідування школярами навчальних закладів у цей період.
У зв’язку з прогнозованим зниженням температури, у Міністерстві освіти повідомили, що враховуючи Державні санітарні правила і норми (ДСанПіН 5.5.2.008-01) відповідним наказом міністерства чітко вказані температури, при яких призупиняються заняття в школах.
Просмотров: 519 | Добавил: lani | Дата: 09.02.2012 | Коментарі (0)

В Україні цей день відзначається вже четвертий рік поспіль завдяки ініціативи компанії «Майкрософт Україна». З моменту заснування були проведені сотні активностей, спрямованих на захист дітей в Інтернеті. Основні серед них – це запуск освітнього сайту «Онляндія – безпечна веб-країна», на якому всі бажаючі можуть отримати необхідну інформацію, приєднатися до руху й зробити свій посильний внесок у вирішення проблеми.

За цим посиланням Ви знайдете всю необхідну інформацію для проведення Дня безпечного Інтернету

Просмотров: 506 | Добавил: lani | Дата: 06.02.2012 | Коментарі (0)

Інтернет пропонує дітям і молоді фантастичні можливості для дослідження, зв'язку та творчості в онлайні. Однак із використанням Інтернету пов’язані певні ризики. Зокрема, це вікно у світ, який також належить дорослим і містить матеріали, що не підходять для дітей.

Як батьки можуть допомогти дітям мінімізувати ці ризики? На це питання немає однозначної відповіді, адже ризики варіюються залежно від віку та рівня комп'ютерної грамотності дитини.

Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі  Навчально-методичний посібник  Викачати
Просмотров: 567 | Добавил: lani | Дата: 04.02.2012 | Коментарі (0)

З 30 січня по 3 лютого
у школі проходитиме предметний тиждень математики, фізики, інформатики.
Запрошуємо всіх  учнів взяти активну участь у заходах!

Просмотров: 501 | Добавил: lani | Дата: 30.01.2012 | Коментарі (0)

Відкриття ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбудеться 9 листопада в День української писемності та мови

Просмотров: 704 | Добавил: lani | Дата: 06.11.2011 | Коментарі (0)

Головним управління МНС України в Дніпропетровській області стурбоване ситуацією, що склалася в регіоні із загибеллю людей на водних об'єктах. З настанням теплої погоди, початком сезону масових відпусток, а також шкільних канікул, на Дніпропетровщині почастішали нещасні випадки під час відпочинку людей на воді, а найгірше те, що серед загиблих є діти.
Просмотров: 605 | Добавил: lani | Дата: 02.08.2011 | Коментарі (0)

За початком спекотної погоди на території Дніпропетровської області збільшилась кількість випадків зустрічей людей із зміями.

Зазвичай змії тікають від людей. У рептилій поганий зір, слух, але тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на достатньо великій відстані (до 10-15 метрів). Почувши кроки, стукіт, голоси, змії відразу ховаються в нори або відповзають подалі. В спеку вони гріються на сонці, від тепла становляться більш активними, саме в таких ситуаціях збільшується вірогідність зустрічі людей зі зміями і, навіть, укусів.

Просмотров: 661 | Добавил: lani | Дата: 02.08.2011 | Коментарі (0)

До уваги керівників закладів освіти, вчителів !
Шановні колеги! Пропонуємо Вам ознайомитись з нормативними документами  для підготовки та забезпечення якісного навчально-виховного процесу в вашому закладі у 2011-2012 навчальном уроці.
Просмотров: 825 | Добавил: lani | Дата: 31.07.2011 | Коментарі (0)

7 червня 2011року в пришкільному дитячому таборі відпочинку „Юність” пройшла урочиста лінійка, присвячена відкриттю першої табірної зміни.

Просмотров: 1323 | Добавил: lani | Дата: 07.06.2011 | Коментарі (0)