Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 38 39 40 41 »
Інтернет пропонує дітям і молоді фантастичні можливості для дослідження, зв'язку та творчості в онлайні. Однак із використанням Інтернету пов’язані певні ризики. Зокрема, це вікно у світ, який також належить дорослим і містить матеріали, що не підходять для дітей.

Як батьки можуть допомогти дітям мінімізувати ці ризики? На це питання немає однозначної відповіді, адже ризики варіюються залежно від віку та рівня комп'ютерної грамотності дитини.

Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі  Навчально-методичний посібник  Викачати
Просмотров: 549 | Добавил: lani | Дата: 04.02.2012 | Коментарі (0)

З 30 січня по 3 лютого
у школі проходитиме предметний тиждень математики, фізики, інформатики.
Запрошуємо всіх  учнів взяти активну участь у заходах!

Просмотров: 482 | Добавил: lani | Дата: 30.01.2012 | Коментарі (0)

Відкриття ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбудеться 9 листопада в День української писемності та мови

Просмотров: 686 | Добавил: lani | Дата: 06.11.2011 | Коментарі (0)

Головним управління МНС України в Дніпропетровській області стурбоване ситуацією, що склалася в регіоні із загибеллю людей на водних об'єктах. З настанням теплої погоди, початком сезону масових відпусток, а також шкільних канікул, на Дніпропетровщині почастішали нещасні випадки під час відпочинку людей на воді, а найгірше те, що серед загиблих є діти.
Просмотров: 586 | Добавил: lani | Дата: 02.08.2011 | Коментарі (0)

За початком спекотної погоди на території Дніпропетровської області збільшилась кількість випадків зустрічей людей із зміями.

Зазвичай змії тікають від людей. У рептилій поганий зір, слух, але тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на достатньо великій відстані (до 10-15 метрів). Почувши кроки, стукіт, голоси, змії відразу ховаються в нори або відповзають подалі. В спеку вони гріються на сонці, від тепла становляться більш активними, саме в таких ситуаціях збільшується вірогідність зустрічі людей зі зміями і, навіть, укусів.

Просмотров: 646 | Добавил: lani | Дата: 02.08.2011 | Коментарі (0)

До уваги керівників закладів освіти, вчителів !
Шановні колеги! Пропонуємо Вам ознайомитись з нормативними документами  для підготовки та забезпечення якісного навчально-виховного процесу в вашому закладі у 2011-2012 навчальном уроці.
Просмотров: 811 | Добавил: lani | Дата: 31.07.2011 | Коментарі (0)

7 червня 2011року в пришкільному дитячому таборі відпочинку „Юність” пройшла урочиста лінійка, присвячена відкриттю першої табірної зміни.

Просмотров: 1310 | Добавил: lani | Дата: 07.06.2011 | Коментарі (0)

18 лютого у нашій спеціалізованій школі №118 відбулося свято на честь всесвітнього дня мов. До нього школа готувалася дуже ретельно. Було написано сценарій, підібрано костюми, відібрано учасників. На цьому святі представлено три мови: українську, російську та англійську. Ми ставили за мету довести можливості усіх мов, їх неповторність, багатство. Мови були представлені піснями, віршами, сценками та гуморесками. Кожен учасник прагнув донести до глядача важливість та красу мови. У цьому дійстві брали участь діти різного віку, починаючи з молодших школярів та закінчуючи старшокласниками. Це свято привернуло увагу нашого місцевого телевізійного каналу "Рудана”. Який показав невеличкий телерепортаж. Свято пройшло весело й цікаво, "артисти” задоволені своїми виступами, а глядачі були в захваті від усього побаченого і почутого.

Ратушний Олег

Учень 11 класу
Просмотров: 627 | Добавил: lani | Дата: 28.02.2011 | Коментарі (0)

Наше шкільне дитяче об’єднання має назву "Сонячна держава”.

Ось ми, журналісти, і вирішили з’ясувати "Наше місце під сонцем…”

Просмотров: 799 | Добавил: lani | Дата: 28.02.2011 | Коментарі (0)

Різдвяні свята вже пройшли, але згадка про них залишилася. Особливо мені запам`яталися вистави,які були проведені для дітей та дорослих в рамках акції "Чужих дітей не буває”. У  цьому мали змогу переконатися  глядачі вистави "Різдвяний вертеп”. Що ж побачили своїми очима директор школи Чернякова Оксана Анатоліївна, вчитель молодших класів Дрябіна Ганна Миколаївна та діти 3-Б класу?

Просмотров: 1239 | Добавил: lani | Дата: 28.02.2011 | Коментарі (0)