Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 39 40 41

Різдвяні свята вже пройшли, але згадка про них залишилася. Особливо мені запам`яталися вистави,які були проведені для дітей та дорослих в рамках акції "Чужих дітей не буває”. У  цьому мали змогу переконатися  глядачі вистави "Різдвяний вертеп”. Що ж побачили своїми очима директор школи Чернякова Оксана Анатоліївна, вчитель молодших класів Дрябіна Ганна Миколаївна та діти 3-Б класу?

Просмотров: 1250 | Добавил: lani | Дата: 28.02.2011 | Коментарі (0)

13 січня в Україні святкують старий Новий рік або Маланку. У народi цi свята об’єдналися, i тепер ми маємо Щедрий вечiр або свято Маланки або старий Новий рiк.

Маланка-Вода приходить на Щедрий вечір разом із Василем-Місяцем сповістити господарів про наступні урочистості та справити гостини, які в народі так і називають - гостини Меланки.

«Щедрий вечiр, Добрий вечiр, Людям на здоров’я!», – так починалися щедрiвки.
Щедрiвки твори свiтського призначення. Вони вiдбивали настрої та бажання простого народу, будили його уяву про краще життя, зачаровували слухачiв щедрiстю та поезiєю слова. Саме щедрiвки у передноворiчну нiч спiвали дiти пiд вiкнами сусiдiв, коли йшли щедрувати або маланкувати.

Просмотров: 1180 | Добавил: lani | Дата: 13.01.2011 | Коментарі (0)

10 жовтня на базі нашої школи відбулися районні олімпіади з української мови та хімії.

Учні нашої школи приймали активну участь в цих олімпіадах. Тож  вітаємо переможців:

Просмотров: 708 | Добавил: lani | Дата: 12.10.2010 | Коментарі (0)

27 вересня у рамках акції «Увага! Діти на дорозі!» учні других класів нашої школи готували свято для учнів перших класів «Поради Світлофора Моргайка».  Малюки радо вітали Інспектора дорожнього руху, Дорожніх знаків, Черепаху, Левенятко, лікаря Айболіта, Незнайку, ролі яких майстерно зіграли другокласники..

Просмотров: 1235 | Добавил: Admin | Дата: 28.09.2010 | Коментарі (0)

1-10 11-20 ... 381-390 391-400 401-404