Батьківська конференція - 9 Вересня 2015 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2015 » Вересень » 9 » Батьківська конференція
Батьківська конференція

На базі нашої школи відбулась батьківська конференція «Про підсумки роботи школи у 2014 – 2015 навчальному році та основні завдання розвитку закладу на 2015 – 2016 навчальний рік в умовах реформування освітньої галузі». Директор школи Чернякова О.А.  звітувала перед батьківською громадою про підсумки та підготовку до опалювального сезону. Наголосила на тому, що всі  заплановані заходи з підготовки до нового 2015- 2016 навчального року виконано у повному обсязі. Голова батьківського комітету Сніжицька О.В. доповіла про те, як батьківська громадськість здійснює допомогу у підготовці до нового навчального року та опалювального сезону. На конференції також був присутній член піклувальної ради Носоненко А.О., який запропонував  присутнім ознайомитися із програмою навчальних курсів для підлітків. Зміст програми містить такі теми: управління особистою ефективністю, навички ділового спілкування та ефективної комунікації, діловий етикет, ораторське мистецтво з елементами акторської майстерності, емоційний інтелект, сучасний лідер тощо. На його думку, вона є актуальною та ефективною. Адже успішна людина – успішне суспільство!

Переглядів: 318 | Додав: lani | Рейтинг: 0.0/0