БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ - 28 Лютого 2016 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2016 » Лютий » 28 » БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ
БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ

26  лютого  в нашій школі відбулися виховні години до  День безпечного Інтернету, мета яких –  розказати всім користувачам мережі Інтернет про ризики, на які вони можуть потрапити в он-лайні, бо Інтернет уже давно став невід’ємною частиною нашого життя.

Учні визначили позитивні та негативні сторони Інтернету, позмагалися у знанні інтернет-термінів, переглянули соціальний ролик на відповідну тему, відповіли на питання вікторини, за якими змогли визначити, чи піддалися їхні комп'ютери вірусним атакам. Також учні ознайомилися з такими термінами, як фішинг (вид шахрайства, метою якого є виманювання у довірливих або неуважних користувачів персональних даних),  кардинг ( вид шахрайства, при якому проводиться операція з використанням банківської картки ), буллінг (психологічний терор) та дізналися багато цікавих фактів. Підсумком заходу стало визначення 10 золотих правил безпечної роботи в Інтернеті.

10 золотих правил безпеки в Інтернеті для дітей.

1. Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи.

2. Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків.

3. Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й у присутності батьків.

4. Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків.

5. Не відповідати на невиховані і грубі листи. Якщо одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв'яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.

6. Розробити з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити.

7. Не заходити на аморальні сайти і не порушувати без згоди батьків ці правила.

8. Не давати нікому крім батьків свої паролі, навіть найближчим друзям.

9. Не робити протизаконних вчинків і речей в Інтернеті.

10. Не шкодити і не заважати іншим користувачам.

Переглядів: 115 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1