Головна » 2019 » Січень » 26 » Боротьба та щирі емоції «Юного філолога»
Боротьба та щирі емоції «Юного філолога»

Розвиток нових технологій дає змогу об᾿єднувати людей, які мають нестандартне мислення, які вносять новий зміст у життя суспільства, які вміють ставити та вирішувати нові задачі.  Такою рушійною силою для молоді є Мала академія наук, яка об’єднує  розумних і талановитих юнаків та дівчат!

Уже чотирнадцятий рік поспіль на базі Криворізької спеціалізованої школи I–III ступенів № 118 з поглибленим вивченням української філології  24 січня 2019 року пройшов міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт «Юний філолог», метою якого є залучення лінгвістично обдарованих учнів до  інтелектуальної, творчої праці. Учасники конкурсу  мали  змогу  удосконалити  навички пошукової,  пізнавальної та науково-дослідницької діяльності.

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт передбачає виконання письмових конкурсних завдань, заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт та публічний захист,  який проходив в межах п’яти секцій. До розгляду  було представлено 47 робіт з семи районів міста в таких секціях:  секція № 1 «Українська мова як мова української нації, основа її  духовної культури, науки,  секція № 2  «Мовна та мовленнєва культура і грамотність»,   секція № 3  «Безмежний світ літератури», секція № 4 «Мовне багатство художніх творів українських письменників», секція № 5  «Мистецтвознавство та фольклористика»  .

Для захисту наукової роботи автору надавалося до 7 хвилин, для відповіді на запитання до 3 хвилин. Журі конкурсу-захисту відзначило належний рівень захисту науково-дослідницьких робіт: високу культуру мовлення конкурсантів, чіткість і грамотність викладення матеріалу, уміння вести дискусію, дотримання регламенту. Захист науково-дослідницьких робіт супроводжувався презентаційними матеріалами.

До складу журі були запрошені  кандидати філологічних наук, доценти кафедр української мови; української та світової літератур ДВНЗ КДПУ.

Переможцям І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України після оголощення результатів по секціях були адресовані гучні оплески та щирі емоції. Учні, які набрали максимальну кількість балів, матимуть змогу представляти наше місто на обласному етапі в м. Дніпро.

Одна з учасниць та переможниця філологічних перегонів, учениця Криворізької спеціалізованої школи № 118 Кузнєцова Катерина,  поділилася своїми враженнями:  "Я дуже хвилювалася, особливо в ніч перед виступом, проте,  коли настав час виступати, я заспокоїлась, відчула дух підтримки своїх наставників  Смуток Наталії  Володимирівни та Голуб Оксани Ігорівни.  Вірила, що все буде добре. В мене, безперечно,  є гідні суперники,  але вони, так само, як і я, заглиблюються в світ філології. І це варте уваги!"

Методист Інноваційно-методичного центру Людмила Данилович  відзначила високий рівень організації заходу.

Вітаємо переможців та пишаємося ними.

Запекло! Гучно! Креативно!

Переглядів: 170 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1