Головна » 2018 » Травень » 18 » Букварикове свято
Букварикове свято

Школа - це дружна і непорушна, велика сім`я.

Дорослі і діти, як не радіти, родино моя.

Тут всі мужніють і розуміють значимі слова:

Повік жива і не вмира сила добра.

Свято, в школі - щаслива пора

І вирує уся дітвора.

Школа – то є колиска добра.

Вічно юна і вічно жива.

17 травня в нашій школі відбулося свято «Прощання з Букварем». Саме з Букваря починається цікавий шлях у світ знань. Ця перша книжка ввела першокласників у таємничий світ літер, навчила читати, познайомила з новими словами. Буквар став для учнів справжнім другом! Здається, тільки вчора прийшли маленькі першокласники до школи на перший дзвінок, а вже - закінчується навчальний рік. За цей проміжок часу діти, разом з першими вчителями  вивчили всі букви, стали серйознішими, стараннішими, уважнішими. А саме головне, - в них є бажання до навчання.

Як швидко пролетів рік. Як виросли першокласники.  Сьогодні вони співали, танцювали, грали на сцені, як справжні актори.

Готуючись до свята, ми відчули себе однією дружною родиною, адже разом з нами співпрацювали наші старші друзі - учні 5-А класу. Вони завітали до нас на свято в ролі  Букварика, нових підручників. Ми вдячні за підтримку.

Попереду ще багато років, нових  відкриттів та злетів. Якими вони будуть? Це залежить від кожного з нас. Бажаємо першокласникам успіхів у навчанні!

Переглядів: 148 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1