Головна » 2019 » Травень » 22 » Цікаво навчатись ̶ легко перемагати
Цікаво навчатись ̶ легко перемагати

Вже стало доброю традицією в нашій школі вшановувати  учнівську еліту   ̶   учнів, які захищали честь закладу на предметних олімпіадах, конкурсах та різноманітних заходах протягом навчального року.  17 травня 2019 року гостинно відчинила двері  актова зала школи  саме  таким учням та запросила на загальношкільне  свято «Сонячні спалахи таланту». Мета  проведення заходу  ̶   підтримка обдарованих та талановитих дітей та молоді, стимулювання розвитку їх творчого потенціалу, формування наукового світогляду та задоволення освітніх потреб та запитів, зростання рівня експериментальної, науково-дослідницької роботи серед учнів.

Урочисте свято Інтелекту, Гордості й Таланту проводилося за сценарієм у двох блоках.  Директор щколи,  Чернякова Оксана Анатоліївна,  привітала учнів з Днем науки. Вона побажала і надалі тримати високу планку в навчанні та реалізації свого інтелектуального, творчого та спортивного потенціалу. Заступник директора з НВР, Концевич Ігор Васильович,  запросив учасників свята до роботи в предметних секціях різного направлення: українська філологія,  інформатика, математика, біологія та  англійська мова.

Другий блок урочистостей розпочався в актовій залі нагородженням переможців та призерів з 19 класів закладу.  Обдаровані учні отримали  грамоти за номінаціями: «Інтелектуальна надія» - за зайняте І-ІІ місце в олімпіадах різного рівня  (Булдей Данило, Зарубенко Марина, Маркевич Єлизавета, Моцієнко Микита, Сушенцева Дар’я, Тітенок Максим, Федорченко Володимир);  «Крізь терни до зірок» - за зайняте ІІІ місця в олімпіадах різного рівня  (Курбатова Ольга, Малецька Юлія, Сорвілова Лариса ); «Відкрий світ – відкрий себе» - переможці конкурсів-захистів НДР   (Нікітченко Станіслав, Шваров Ілля); «Вдалий старт» - новачки, які здобули цього року свою першу перемогу (Ліхман Аліса, Мірошніченко Анна, Новак Анна, Попова Анастасія, Славов Назар); «Сила інтелекту» - декілька перемог у різних конкурсах  (Карнаух Карина, Кондратенко Євгеній, Кохан Віталіна, Марчук Сергій, Міндей Юлія, Потапенко Анастасія, Риндич Катерина, Романчук Кароліна, Руденко Карина.); «Лідери» - активісти у громадському житті школи  (ЧернецькаКатерина, Голівер Ірина, Недільська Вікторія, Шалига Олена.); «Надія великого спорту» - за спортивні досягнення  (Давиденко Максим, Данілейченко Кристина, Железняк Денис, Сарницький Володимир, Чорненький Юрій, Шемет Світлана); «Обдарованість і творчість» - переможці конкурсів творчого спрямування  (Бабенко Анастасія, Біхно Таїсія, Даніелян Ангін, Юшков Артем, Іващенко Костянтин, Чумачов Максим, Лисечко Анастасія, Неізжала Діана, Петраш Олександра, Плоха Ангеліна , Радчук Анастасія, Степанов Ярослав, Цимбалюк Миланія, Позовний Данило, Рубльова Анастасія, Сопат Ірина, Філіпенко Анастасія, Чабаненко Микита, Чиркінян Гаяне, Чиркінян Сєда, Чабан Тетяна, Лубинець Ганна.); «Тріумфатор року» - за високі результати у навчанні, інтелектуальних і творчих конкурсах, активну позицію в громадському житті школи  (Кузнєцова Катерина).

Вітали  переможців  вокальні колективи «Співограй» та «Краплинка». А от бальний танець виконала обдарована десятикласниця Чернецька Катерина.  Найцікавіші моменти участі  наших учнів у різноманітних конкурсах можна було переглянути в презентаційній частині заходу. Навіть шкільними коридорами відчувався дух свята. Чому? Та тому, що в холі ІІ поверху вчителі Фоміна Г. М. та Кобренюк О. О. підготувати виставку творчих робіт  і всі охочі перед початком свята мали змогу їх  переглянути.

Завершилося свято спільним фото та пригощанням солодощами всіх нагороджених учасників свята.

Сердечно вітаємо майбутніх науковців, учених, митців! Нових творчих успіхів, нехай найвищі висоти Науки, Таланту, Спорту завжди підкоряються вам! Щастя, здоров’я, миру та злагоди всім нам!

Переглядів: 71 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1