День фізичної культури і спорту - 12 Вересня 2015 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2015 » Вересень » 12 » День фізичної культури і спорту
День фізичної культури і спорту

Щорічно у нашій школі відзначається День фізичної культури і спорту . Мета дня – привернути увагу  підростаючого покоління з питань зміцнення здоров’я, загартування, покращення фізичного розвитку та прагнення бути сильними, витривалими. День розпочався з єдиного олімпійського уроку «О спорт, ти мир!». Діти мали можливість висловити думку щодо значення здоров’я для кожного з них. Учні 2 – 4  класів брали участь у флешмобі-зарядці «Ми любимо спорт».

На загальношкільній лінійці був присутній депутат Носоненко А. О., який подарував нашій школі 2 футбольних та 1 баскетбольний м’ячі. Під керівництвом учителів фізкультури Скибенко І. В. та Твердохліба О. М. проводилися веселі старти для учнів 5 – 7 класів  та змагання з міні-футболу та волейболу для учнів 10 - 11 класів. Переможцями вийшли: «Веселі старти» (5 – В, 6 – Б, 7 – Б класи І місце; 5 – Б, 6 – А, 7 – А класи ІІ місце; 5 – А,   6 – В, 7 – А класи ІІІ місце); «Легкоатлетична естафета» ( 8 – Б, 9 – Б класи І місце; 8 – В,      9 – А класи ІІ місце), «Міні-футбол» (10 клас І місце; 11 клас ІІ місце).

Заходи, проведені в цей день, нагадали учням, що про своє здоров’я потрібно дбати з дитинства!  І тому учні нашої школи обирають здоровий спосіб життя!  Адже здоровому — все здорово! День був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

Переглядів: 576 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1