Головна » 2017 » Вересень » 21 » ДЕНЬ МИРУ
ДЕНЬ МИРУ

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання всіх українців, котре сьогодні вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.

До відзначення Міжнародного дня миру  долучилася і наша школа. Учні 1-11 класів приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру», виготовивши паперових голубів. Акція пройшла під гаслом «Хай буде мир на всій Землі!».

У початковій школі також відбулася виставка дитячих малюнків «Мир очима дітей».

Учні всієї школи затанцювали флешмоб, метою якого було показати згуртованість людей заради миру на Землі.

Найбільше в світі щастя – це мир на Землі, коли люди живуть спокійно, земля буяє квітом, а не здригається від страшних вибухів, а діти вільно спілкуються, здобувають знання, щоб зробити рідний край ще прекраснішим. Ми, учні та педколектив КСШ № 118  закликаємо всіх людей на планеті: «Живіть у мирі та злагоді!»

Переглядів: 32 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1

(0564) 90-55-00, 90-55-46 school_118@ukr.net