Головна » 2017 » Вересень » 23 » День партизанської слави в школі
День партизанської слави в школі

Святковими осінніми днями ми вшановуємо славетних ветеранів, усвідомлюючи, що кожен із нас живе в незалежній державі, має змогу вчитися, любити, виховувати дітей тільки тому, що в суворі часи війни відважні герої не дали загарбникам господарювати на рідній землі.
22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Понад п’ятсот з’єднань і сотні загонів народних месників, що діяли в тилу ворога під час Великої Вітчизняної війни на території України, зробили вагомий внесок у визволення країни від фашистських загарбників.
Проведення навчальних екскурсій, круглих столів, уроків мужності, зустрічей із ветеранами війни,  дозволяє доповнити знання, отримані з документів, книжок, фільмів, своїми власними відчуттями, та мають велике значення для прийдешнього покоління.
В бібліотеці було проведено тематичну виставку, яка відображає героїчні сторінки вітчизняної історії. Пройшли уроки мужності для учнів 9-11 класів, які спрямовані на формування в молоді основ гуманістичного світогляду, пріоритетності високих моральних, культурних цінностей, утвердження почуття патріотизму й національної свідомості.

Переглядів: 31 | Додав: lani | Рейтинг: 0.0/0

(0564) 90-55-00, 90-55-46 school_118@ukr.net