День перемоги, День пам'яті та надії - 6 Травня 2016 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2016 » Травень » 6 » День перемоги, День пам'яті та надії
День перемоги, День пам'яті та надії

8 травня світ вшановує пам’ять загиблих у Другій світовій війні. Напередодні цього дня, напередодні Дня Перемоги над нацизмом у всіх школах міста пройшли пам’ятні заходи. Ранок учнів нашої школи розпочався з традиційної лінійки-реквієму. Цього року вона була ще більш хвилюючою і щемливою.

Болем до сих пір  відгукуються імена бійців 15-ї Гвардійської дивізії, що не повернулися з полів Другої Світової війни. Кожного згадали поіменно – і знов 13 білих журавликів, 13 запалених лампадок, як символ пам’яті, понесли дівчатка до пам’ятного знаку. Знову корзина квітів від нащадків – як величезна дяка за мирне небо над головами.

Згадали на лінійці і Володимира Марманчука – випускника нашої школи, що не повернувся з Афганських гір. Не могли не згадати і воїнів, що загинули, захищаючи нашу Батьківщину і мир в ній у сучасній неоголошеній війні. Вінок пошани та величезну кількість квітів поклали до меморіальної дошки випускника школи Геннадія Медведєва, який загинув на Сході України.

Боляче за всіх, хто віддав своє життя з думкою про щасливе майбутнє наших дітей. Але кожен загиблий найбільше мріяв про мир, а тому і завершилася лінійка життєстверджуючим учнівським флешмобом, участь в якому взяли учні від кожного класу.

Вічна пам’ять тим, чиє життя забрала війна! Хай повернеться мир і спокій в наші оселі, в наші душі, на нашу рідну неньку-Україну, адже саме за це боролися і загинули наші Герої….

Переглядів: 214 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1
0
1
Вічні пам'ять і величезна подяка загиблим!.... Віримо у щасливе майбутнє наших дітей під мирним небом Батьківщини! Пам'ятаємо, щоб перемогти!