Головна » 2019 » Вересень » 15 » День спорту
День спорту

У тому, що спорт – запорука міцного здоров’я, гарного вигляду та позитивних емоцій, переконалися учні КСШ № 118 у ході проведення традиційного Дня спорту. Яскравому святу не змогло завадити навіть те, що на цю п’ятницю випав 13-й день місяця. Навпаки, складається враження, що цей факт зіграв юним спортсменам тільки «на руку». А програма дня була, дійсно, цікавою та різноманітною. Відкрила свято традиційна лінійка – збір команд, що вражали суперників креативними назвами загонів, влучними девізами та креативними емблемами. Родзинкою лінійки став парад учнів закладу, що мають неабиякі досягнення в різних видах спорту. Те, що відбувалося пізніше, нагадувало справжні Олімпійські ігри: на різних майданчиках можна було спостерігати запеклі змагання з естафетного бігу, міні-волейболу, футболу, настільного тенісу та перетягування канату. Атмосфера драйву та прагнення перемоги захопила учнів 5-11 класів. Діти вболівали за свої команди, щиро підтримували тих, кому цього року не пощастило зійти на спортивний олімп.
Не менш емоційно пройшов День спорту в початковій школі. Дітлахи стали учасниками справжнього квесту. Як відомо, квест – це гра детективна, тому молодші школярики розслідували та розшукували, адже за допомогою підказок мали розгадати особу аптекаря. Подолавши численні перешкоди, учасники отримали ключ від чарівних пігулок, які призначені для покращення настрою.

Ось таким насиченим видався День спорту в КСШ № 118. Сподіваємось, що вихідні наших учнів теж будуть цікавими й неповторними!

Переглядів: 86 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1