День Святого Миколая - двері в казку відкриває - 19 Грудня 2015 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2015 » Грудень » 19 » День Святого Миколая - двері в казку відкриває
День Святого Миколая - двері в казку відкриває

День Святого Миколая відкриває низку довгоочікуваних новорічних свят. У нашій школі стало традицією готувати яскраву виставу до цього свята для всіх учнів початкової школи. А готують її щороку учні 3-х класів. Та цьогорічне свято було проведене у формі «свята-акції», яке організовувалось на підтримку захисників України. Участь в ній взяли діти, батьки і вчителі початкової школи. Під час акції було зібрано 1450 грн. Всі кошти, зібрані від перегляду свята, будуть витрачені на святкові солодощі, теплі речі та необхідні ліки для батьків учнів нашої школи, які перебувають в зоні проведення АТО.

Третьокласники дуже старалися, бо відчували велику відповідальність. А тому і свято було особливо душевним.  Глядачі побачили танок Янголів, Сніжинок, новорічний карнавал, танцювали разом з хореографічним колективом ритмічну коломийку та  співпереживали з героями вистави, а для Святого Миколая  підготували у відповідь подарунок – танок миру, головним гаслом якого було: «Діти – за мир!». Цікавим, захоплюючим, яскравим було свято, не залишивши байдужими ні дітей, що радісно аплодували акторам, ні дорослих, що крадькома витирали сльози.

Сподіваємося, що ця добра справа зігріє серця наших захисників!

Пропоную переглянути фото та відеозвіт нашого свята :)

Переглядів: 151 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1