ДЕНЬ ЗНАНЬ - 1 Вересня 2015 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2015 » Вересень » 1 » ДЕНЬ ЗНАНЬ
ДЕНЬ ЗНАНЬ

Так непомітно промайнуло літо з незабутніми враженнями та спогадами! І от легкий прохолодний вітерець шепоче про осінь… пожовкле листя… початок навчання. Сьогодні у нашій школі свято першого дзвоника. На урочисту лінійку зібралася вся шкільна родина. Директор закладу Чернякова О.А. привітала з початком навчального року усіх учителів, батьків, гостей.

Вперше поріг школи переступили найменші школярі – першокласники. Для них все вперше: школа, перша вчителька, перші шкільні друзі. А вони такі гарні, радісні, схвильовані! Першокласників за традицією привітали казкові персонажі, а козачок передав їм факел знань.

Шкільне свято не обійшлося й без музичних вітань. Для нас співала учениця 10 класу Горова Поліна «Україна – це ти…», а також виступив шкільний хореографічний гурток з таночками «Прощавай літо», «Україна». Під гімн Кривого Рогу було піднято прапор України. Наостанок Отець Андрій  окропив дітей свяченою водою та звершив  молитву благословення на добре навчання. І нарешті такий довгожданий, такий очікуваний перший дзвінок, який покликав усю шкільну громаду на перший урок.

Переглядів: 178 | Додав: lani | Рейтинг: 4.0/1