Головна » 2017 » Січень » 31 » До уваги учнів та їх батьків! Моніторингове тестування з хімії
До уваги учнів та їх батьків! Моніторингове тестування з хімії

Шановні учні та їх батьки!

Кафедра хімії та методики її навчання ДВНЗ "Криворізький державний педагогічний університет" планує провести моніторингове тестування з хімії 4 лютого о 10 годині 30 хвилин у аудиторії 116 головного корпусу (м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, 54).

Метою моніторингового тестування є перевірка учасниками власного рівня знань з хімії шляхом розв'язування тестів, що за формою та кількістю завдань еквівалентні ЗНО, а за рівнем іноді навіть більш складні (за відгуками респондентів). Дане тестування не має на меті замінити офіційне пробне тестування оскільки проводиться за спрощеною схемою. Тестування є абсолютно добровільним та безкоштовним, а його обов'язковим елементом є розв'язування завдань після закінчення тестування, із поясненням ходу розв'язку, та відповіді на питання учасників тестування викладачами кафедри.
Для того, щоб взяти участь у тестуванні вам необхідно просто вчасно з'явитись 4 лютого о 10 годині 30 хвилин у аудиторії 116 головного корпусуКДПУ (м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, 54) із зошитом, ручкою та кишеньковими довідниковими матеріалами - Періодичною системою, табличкою розчинності тощо (за бажанням).

Деталі на сайті kdpu.edu.ua

З повагою, зав. кафедрою хімії та методики її навчання КДПУ Старова Т. В.

Переглядів: 102 | Додав: lani | Рейтинг: 0.0/0

(0564) 90-55-00, 90-55-46 school_118@ukr.net