Головна » 2018 » Жовтень » 7 » Домівка поколінь…
12:55
Домівка поколінь…

          У прекрасну осінню пору, коли повітря пахне свіжістю, іржа в’їлась у зачіски каштанів, а крони беріз зажевріли жовтими вуглинками в 1983 році Криворізька школа №118 гостинно відкрила свої двері учням. І вже 35 років ця триповерхова красуня виблискує вікнами, манить просторими класами, скликає дзвоном школярів, які, мов струмочки, стікаються із різних куточків Саксаганського району, щоб впевнено крокувати країною знань, відчути тепло вчителів, зустріти посмішки однокласників.

         Як швидко плине час… Разом із ним змінюється школа. Тридцятип'ятиріччя – це привід ще раз звернутися до минулого, оцінити попередні роки, осмислити сьогодення і спланувати майбутнє. На кожному етапі свого розвитку школа мала вмілого й мудрого керівника. Усі турботи з облаштування закладу лягли на тендітні плечі першого директора Пелешенко Мирослави Юхимівни. Завдяки їй заклад потопає в зелені. Великі зусилля вона доклала, щоб разом із батьками, учнями та громадськістю висадити біля школи каштани та берізки, які створюють затишок і зараз та є улюбленим місцем усіх мешканців мікрорайону.       Приємні спогади про себе залишив і Бабенко Олександр Миколайович, який гідно продовжив справу керівника. Разом із ним школа пройшла етап становлення.

         Завдяки злагодженій та майстерній роботі педагогічного колективу під керівництвом талановитого директора Мишак Ольги Федорівни заклад у 2004 році отримав статус спеціалізованого із поглибленим вивченням української філології. Відтоді сотні допитливих дітей мають можливість поринути в загадковий світ української мови та літератури.

         Новий етап розвитку школи пов'язаний з ім'ям Чернякової Оксани Анатоліївни, яка зберегла й примножила найкращі традиції закладу. Вона завжди сповнена ентузіазму та ідей, доброзичлива й готова прийти кожному на допомогу. Завдяки її умілому керівництву КСШ №118 увійшла до переліку кращих освітніх осередків України «Флагмани освіти». Про висококваліфіковану роботу вчителів школи свідчать численні перемоги учнів в інтелектуальних конкурсах й олімпіадах різних рівнів. Оксана Анатоліївна вміло запалює вчителів вогником творчості, а учнів – жагою до знань. Кожне нове покоління школярів є надією закладу, що продовжить справу своїх попередників і передасть традиції школи поколінням наступним. А вона чекає наступного дня, щоб знову сповнитись дитячим гомоном і нишком спостерігати за сьогоденням.

         З ювілеєм тебе, рідна школо! Зі святому усіх нас!

Переглядів: 21 | Додав: lani | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar