Є в Шевченка народження дата – дати смерті у нього немає - 15 Березня 2016 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2016 » Березень » 15 » Є в Шевченка народження дата – дати смерті у нього немає
Є в Шевченка народження дата – дати смерті у нього немає

«Є в Шевченка народження дата – дати смерті у нього немає» - таку назву мала літературна конференція, що відбулася 11 березня в рамках Шевченківських днів. У ході заходу учні профільних філологічних  9-10 класів мали змогу глибше пізнати творчість Тараса Григоровича, провести мистецькі паралелі між суспільно-політичним життям України середини ХІХ століття і реаліями сьогодення, розвинути навички ідейно-художнього аналізу поетичного твору.

Учасникам конференції було представлено літературознавчі розвідки учениць 9-А класу Берегової Діани та Ковальчук Діани, у яких було зроблено спробу спроектувати безсмертні слова Шевченка  на події сьогодення. Старшокласники переконалися, наскільки сучасно можуть звучати всім відомі рядки «Кобзаря». Також учням було презентовано мистецький проект філологічної кафедри школи – веб-сторінку «Шевченко і Дніпропетровщина», яка вміщує інформацію про те, наскільки глибоко шанують ім’я Тараса Григоровича жителі нашого регіону.

Акція завершилася обговоренням ролі Шевченка у сучасному житті країни, старшокласники активно спілкувалися, висували припущення, цитували поезіїї Кобзаря, тому організатор заходу, учитель української мови та літератури Голуб О.І., запевнила, що подібні конференції  стануть традиційними для учнів Криворізької спеціалізованої школи №  118.

Оксана Голуб

Переглядів: 167 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1