Головна » 2016 » Березень » 24 » Електронні версії зазначених підручників
16:15
Електронні версії зазначених підручників

З огляду на набуття все більшої актуальності використання цифрових технологій в освітньому просторі, видавництво «Ранок» виступає з ініціативою надати вчителям та учням можливість вільного скачування повних електронних версій підручників видавництва для 4 та 7 класів. З цією метою інформуємо, що електронні версії зазначених підручників розміщені на офіційному сайті видавництва «Ранок» www.ranok.com.ua у розділі «Завантажити підручники», та пропонуємо розмістити їх також на сайтах освітніх установ для покращення навчально-методичного забезпечення освітнього процесу.

Якщо ви бажаєте розмістити зазначені підручники на сайті освітньої установи для користування вчителями й учнями, звертайтеся до видавництва для з’ясування механізму передавання файлів та координації технічної підтримки за електронною адресою  e-ranok@ukr.net або за тел. 098 037 54 68.

 

З метою якісного методичного супроводу підручників видавництва протягом навчального року, підтримуючи численні прохання вчителів, з 28 березня 2016 року видавництво започатковує проект «Інтерактивна школа творчого вчителя» на базі постійно діючої вебінарної платформи. У межах проекту планується проведення щомісячних педагогічних онлайн майстер-класів від провідних авторів навчально-методичної літератури видавництва «Ранок», а також видавництва «Літера ЛТД», Видавничої групи «Основа».

У межах проведення зазначених онлайн-заходів педагоги зможуть залучитися до діалогу з провідними авторами, отримати практичну інформацію щодо проведення уроків за актуальними темами, у тому числі з використанням нових навчально-методичних комплектів для 4 і 7 класів. Записи вебінарів розміщуватимуться у вільному доступі на сайті interactive.ranok.com.ua у розділі «Дистанційні курси» для подальшого використання в роботі педагогічними колективами.

Участь в онлайн-заходах є безкоштовною. Для того щоб взяти в них участь, а також отримати надалі сертифікат, необхідно зареєструватися за адресою: http://www.ranok.com.ua/webinar.html/.

Графік проведення вебінарів у березні й травні 2016 року (28.03.16–07.04.16 та 25.04.16–07.05.16) наведений у Додатку.

 

Просимо підтримати ініціативи видавництва та сприяти інформуванню вчителів і методистів щодо проведення заходів. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

ЯК ЗАВАНТАЖИТИ ПІДРУЧНИКИ 

З повагою,

директор видавництва «Ранок»                                                      В. В. Круглов

Переглядів: 193 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar