Факультет кібернетики та Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошують учнів - 8 Липня 2014 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2014 » Липень » 8 » Факультет кібернетики та Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошують учнів

Дистанційний турнір з інформаційних технології серед учнівської молоді - нове на освітній ниві змагання, яке поєднує в собі найкращі якості учнівської олімпіади з інформаційних технологій та досвіду проведення Інтернет-олімпіад в Україні. Маючи на меті не тільки підготовку до чергових етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади, турнір покликаний розвинути потяг до комп'ютерної грамотності, отримання естетичного задоволення від знаходження рішень часом трудомістких буденних проблем підручними засобами додатків Microsoft Office.

До участі в змаганні у 2013/2014 навчальному році зареєструвалося 1195 учасників у складі більш, ніж 200 команд навчальних закладів переважної більшості регіонів України. 27 з них в результаті були нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів. До складу журі увійшли 5 Заслужених вчителів України, 1 доктор фізико-математичних наук, професор, 2 кандидати фізико-математичних наук, доценти, 1 кандидат педагогічних наук та троє студентів факультету кібернетики, що стали переможцями Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 2012/2013 навчального року. Очолив журі доктор фізико-математичних наук, професор, декан факультет кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член-кореспондент НАН України Анатолій Васильович Анісімов. Двоє членів журі (Федорів Любомир Атанасійович та Лисенко Тетяна Іванівна) – постійні члени журі IV етапу олімпіади з інформаційних технологій. Ігор Олександрович Завадський, автор завдань турніру та заступник голови журі двічі виступав у якості автора завдань IV етапу. Координували змагання з технічної сторони студенти факультету кібернетики Олександр Стеценко та Григорій Гогерчак (адміністратор базового ресурсу турніру, заступник голови журі).

Оргкомітет впродовж минулого року отримав багато порад і зауважень, які врахував під час підготовки до цьогорічного змагання. Зокрема, силами директора Українського фізико-математичного ліцею Володимира Миколайовича Горкавенка було знайдено спонсорів, які надали нову технічну базу – потужний сервер для базового ресурсу. Наразі Міністерство освіти і науки України проводить листування з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка з приводу започаткування на основі Дистанційного турніру Всеукраїнської Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій з наданням можливості відряджати на Всеукраїнську учнівську олімпіаду з інформаційних технологій 4 учасників: по 2 учні на кожну паралель (десятих та одинадцятих класів).

У 2014/2015 навчальному році змагання проводитиметься у два етапи. Перший, заочний, складатиметься з трьох турів та проводитиметься дистанційно за допомогою мережі Інтернет з жовтня по грудень 2014 року. Другий етап, очний, проводитиметься в корпусах Київського національного університету імені Тараса Шевченка в ІІ семестрі. Заочні етапи цього року, на відміну від минулого, учасник має право виконувати там, де забажає.

Впродовж турів змагання учасники матимуть змогу отримати завданнянадіслати власний розв’язокпереглянути результати (зокрема й розшифрування суми балів за критеріями журі) та оформити апеляційну заяву для оскарження перевірки. Все це і багато інших функцій забезпечується оновленим базовим ресурсом, що відтепер працює за новоюадресою it.upml.knu.ua.

Реєстрація учасників турніру та змагань з веб-програмування і веб-дизайну змагання проводиться особисто в онлайн-режимі на базовому ресурсі it.upml.knu.ua з 1 липня по 21 вересня 2014 року включно.

Будьте уважні, заповнюючи реєстраційну анкету учасника, адже виключно інформація з цієї анкети буде використовуватись для подальшого друку дипломів та складання нормативних документів змагання.

З деталями проведення змагання Ви можете ознайомитися на офіційному сайті it.upml.knu.ua.

Лист комісії з підготовки до проведення Дистанційного турніру з приводу реєстрації учасників, членів журі та спостерігачів.

Переможців очікують приємні сюрпризи від спонсорів змагання!

Переглядів: 279 | Додав: lani | Рейтинг: 0.0/0