ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ. До Дня Героїв Небесної Сотні - 19 Лютого 2016 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2016 » Лютий » 19 » ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ. До Дня Героїв Небесної Сотні
ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ. До Дня Героїв Небесної Сотні

Герої не вмирають… Таку високу мету мав єдиний урок патріотизму, що був проведений 19 лютого у стінах Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 118. У ході заходу учні вшанували подвиг учасників Революції гідності, увічнили пам’ять Героїв Небесної Сотні, осмислили історичне значення подій дворічної давності. Лунали вірші сучасних поетів і пісні, присвячені цим трагічним подіям. Діти мали змогу переглянути світлини та відеоролики, які навічно закарбували національну відвагу, силу духу і стійкість громадян. Особливе емоційне враження на учнів справили згадки про юних небесних «янголів», які поклали своє життя, відстоюючи європейське майбутнє України. Тож пам’ятаймо цих мужніх людей, які не боялись померти за Україну, берімо з них приклад мужності і нескореності!

Переглядів: 133 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1