Ярмарок на підтримку українських воїнів - 7 Грудня 2014 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2014 » Грудень » 7 » Ярмарок на підтримку українських воїнів
Ярмарок на підтримку українських воїнів

Напередодні 6 грудня, Дня збройних сил України, який цього року набуває особливого значення, вчителі і учні початкової школи провели ярмарок-акцію "Підтримай українських воїнів". Метою акції була розпродаж новорічних сувенирів, які діти виготовляли власноруч, ціна кожної дитячої поробки - 50 коп.

Розпродаж була жвавою: всі створені на попередньому уроці сувеніри розійшлися миттєво, в хід пішли і поробки, що були зроблені раніше. Загалом на акції було зібрано 434 грн.75 коп. Куплено на зібрані кошти 30 упаковок сгущеного молока, 9 пакунків шоколадних цукерок, два пакунки вафельних цукерок. Діти також написали листи та малювали малюнки. Все це разом з теплими речам було відправлено до 39 жіночої сотні Криворіжжя, яка займається волонтерством і вже неодноразово підтримувала своєю допомогою наших воїнів в АТО.

Всі солодкі подарунки та дитячі сувеніри передані до Свята Збройних сил України 17 окремій танковій бригаді та окремому взводу 40 батальйону територіальної оборони "Кривбасс".

Дякуємо нашим малюкам та їх батькам за розумінння і підтримку!

Переглядів: 409 | Додав: Ann | Рейтинг: 5.0/1