"Кобзарята" - 15 Січня 2014 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2014 » Січень » 15 » "Кобзарята"
"Кобзарята"
У Криворізькій спеціалізованій школі №118  були проведені заходи, присвячені 200-річчю від дня народження Т.Шевченка та 150-річчю від дня його перепоховання.

Учні 9-10 класів, дотримуючись традицій школи, випустили  стінгазети на тему: «Шляхами Кобзаря». Стіннівки відзначалися оригінальністю, творчим підходом,  вони містили матеріал, який свідчить, що старшокласники обізнані із творчістю геніального митця. Також учнями намальовані ілюстрації до творів «Гайдамаки», «Катерина», «Мені тринадцяти минало» та ін., які були композиційно цілісними.

У стінах закладу учителями Голуб О.І. та Заніною Т.В. був організований конкурс «Кобзарята» для старшокласників. Змагання було запеклим: треба було швидко відповідати на питання (від цього залежали бали). Глибокі знання із біографії та творчого доробку показали Сніжицька К, Балихін К., Великанович І., Сімонова О., Ткач В., Чайка Г., Рубан Д. Сценарій свята

Вдалими були інсценування віршів. На швидкість необхідно було зібрати вірш, а також встановити відповідність між датами і подіями. Останнім був проведений конкурс-захист стіннівок,  в яких розкривалося значення творчості письменника і його вшанування українським народом. Настрій учасників конкурсу «Кобзарята» був піднесений, всі залишилися задоволеними тим, що в  школі є розумні, знаючі, кмітливі учні.

Діти 5-8 класів розпочали підготовку до участі у районному конкурсі «Історія однієї книги». Перед учасниками  було поставлено завдання: написати есе або скласти поезію щодо появи «Кобзаря» Т.Шевченка у їх родині. Крижня Н.І. та Ієвлєва Т.М. вибрали серед 48 робіт найкращу – Горової Поліни, учениці 8 – Б класу. Зараз вчителі допомагають Поліні оформити конкурсну роботу в електронному вигляді.

Інформацію підготувала Заніна Тетяна Вікторівна,

учитель української мови та літератури
Переглядів: 281 | Додав: lani | Теги: Шевченко | Рейтинг: 5.0/1