Коло читання «У вінок Кобзаря вплітаємо майбутнє» - 10 Березня 2016 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2016 » Березень » 10 » Коло читання «У вінок Кобзаря вплітаємо майбутнє»
Коло читання «У вінок Кобзаря вплітаємо майбутнє»

10 березня 2016 року у Криворізькій спеціалізованій школі №118 був проведений  позакласний захід – коло читання  «У вінок Кобзаря вплітаємо майбутнє» (класний керівник та вчитель-предметник Заніна Тетяна Вікторівна).   Метою його було розширити знання учнів про Шевченка – поета,  Шевченка – художника та виховувати в учнів почуття любові  та  поваги  до Великого Кобзаря, до історичного минулого України, до сторінок історії народу, який боровся за свою свободу, шанобливе ставлення до надбань української культури.

Під час заходу панувала спокійна творча атмосфера, учні з великим задоволенням декламували поезії Кобзаря, виявляли творчі здібності та акторську майстерність, перевтілюючись  в образи героїв Шевченкових творів, співали пісень, готували ілюстрації до улюблених поезій Тараса,   демонстрували власні творчі здібності, адже і серед них зростають майбутні художники, поети, музиканти. Учасники були активними та із захопленням брали  участь в різних видах діяльності.

Заніна Т.В., керівник ШМК учителів української мови та літератури

Переглядів: 154 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1