Криворіжці взялися за руки заради миру і єдності - 12 Квітня 2014 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2014 » Квітень » 12 » Криворіжці взялися за руки заради миру і єдності
Криворіжці взялися за руки заради миру і єдності

В Україні найбільша така подія відбулася 21 січня 1990 року, коли близько трьох мільйонів людей взялися за руки, з'єднавши Львів і Київ у день 71-річчя Злуки УНР і ЗУНР. Цей живий ланцюг був одним з наймасштабніших у світовій історії та став ще одним кроком до здобуття незалежності Україною.

Цього року ця подія має не менш важливе значення: адже дуже багато бажаючих роз'єднати Україну та українців. Мешканці Кривого Рогу взялися за руки заради єдності і миру. Свою часточку в об'єднання України та збереження миру доклали і ми - вчителі та учні нашої школи. Не завадив цій події ні дощ, що поливав Криворіжжя, ні пронизливий вітер. А проїжджаючи автомобілі з синьо-жовтими  прапорами підтримували всіх своїми сигналами, у відповідь отримуючи шквал позитивних емоцій.

Переглядів: 292 | Додав: Ann | Рейтинг: 5.0/2