Головна » 2017 » Листопад » 16 » Ланцюг толерантності …
19:58
Ланцюг толерантності …

Ми всі різні. Але ми всі рівні. Як говориться в чудовій рекламі «Ініціативи розмаїття» - «у нас більше спільного, ніж ви думаєте». Тож кожна людина має право жити в мирі та зберігати свою індивідуальність.

                Чи замислювалися ви коли-небудь над питаннями толерантності? Чи є терпиме ставлення до людей ознакою Вашої особистості? Чи відчуваєте Ви толерантне ставлення до себе? Сьогодні варто замислитися над цим і зробити себе і світ хоч на краплину добріше та толерантніше..

16 листопада у Міжнародний день толерантності підтверджується ідея про те, що різноманіття, втілене в думках, віруваннях і діях, є цінним даром, а не загрозою, і варто прагнути до побудови такого суспільства, в житті якого укорінився цей основний ідеал. Цього дня за традицією у різних країнах світу проводяться акції, спрямовані проти екстремізму, різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості

От і в КСШ № 118 зібралися в дружнє родинне коло  всі учні. Пліч-о-пліч йшли одинадцятикласники та першокласники, учителі ,вихованці  та батьки. Огорнули теплом своїх сердець  рідну школу. Ланцюг толерантності … Щасливі усмішки… Безтурботне обличчя… Упевненість у майбутньому… Хіба ж це не щасливе дитинство?

Погодьтеся, толерантність – це привілей сильних і розумних, які не сумніваються у своїх здібностях просуватися на шляху до істини через діалог і різноманітність думок та позицій, які не бояться загубити власну індивідуальність, і які вміють поважити інших.

 

Переглядів: 119 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar