Головна » 2018 » Січень » 21 » Лінгвістичний поєдинок обдарованих учнів
Лінгвістичний поєдинок обдарованих учнів

Швидкий розвиток нових технологій тягне за собою різкий зріст потреби суспільства в людях, які мають нестандартне мислення, які вносять новий зміст у виробниче та соціальне життя, які здатні ставити та вирішувати нові задачі.

Мала академія наук об’єднує таких розумних і талановитих юнаків та дівчат!

МАН України – це вагома ланка позашкільної освіти учнівської молоді, яка з року в рік дає можливість обдарованим дітям заявити про себе, представляючи на розсуд журі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН власне дослідження. Наукове відкриття може бути зовсім не значним, але воно потребує ґрунтовних знань з базового предмета та глибокого вивчення наукової літератури з досліджуваної теми, неабиякої працьовитості та наполегливості.

Метою конкурсу є  духовний, творчий, інтелектуальний розвиток дітей, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

Головним показником досягнень юних дослідників є щорічний Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України «Юний філолог».  Уже 13-й рік поспіль на базі Криворізької спеціалізованої школи  І – ІІІ ступенів № 118 проходив конкурс-захист науково-дослідницьких робіт, який передбачає виконання письмових завдань, заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт та публічний виступ. До розгляду  журі було представлено 46 робіт:  секція № 1 «Українська мова як мова української нації, основа її  духовної культури, науки, освіти»  (13 робіт);  секція № 2  «Безмежний світ літератури»  (13 робіт);  секція № 3  «Мовне багатство художніх творів українських письменників»  (14 робіт); секція № 4  «Мистецтвознавство та фольклористика»  (6 робіт).

Для захисту наукової роботи автору надавалося до 7 хвилин, для відповіді на запитання – до 3 хвилин.

Журі конкурсу відзначило належний рівень захисту науково-дослідницьких робіт: високу культуру мовлення конкурсантів, чіткість і грамотність викладення матеріалу, уміння вести дискусію, дотримання регламенту. Виступи учасників супроводжувалися презентаційними матеріалами.

Варто додати, що налагоджена тісна співпраця з факультетом української філології  ДВНЗ «КДПУ». Представники вишу  були членами журі.

Переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України рекомендовано до участі в ІІ етапі конкурсу в місті Дніпро. Учні КСШ № 118 Золотаренко С. та Ходак Є. посіли І місця, Маркевич Є. – ІІ місце.

Методист КЗ «Інноваційно-методичний центр» Людмила Данилович  відзначила високий рівень організації заходу.

Вітаємо всіх учасників та наукових керівників, а переможцям бажаємо успіхів у ІІ етапі.

Переглядів: 217 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1