Головна » 2019 » Січень » 11 » Майбутнє твориться сьогодні
Майбутнє твориться сьогодні

11.01.2019 року в закладі було проведено урочисту лінійку «Майбутнє твориться сьогодні» - це свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначаємо найкращих учнів, які гідно представили  нашу школу на районних, міських, обласних  предметних олімпіадах  та на інтелектуальних конкурсах спеціалізованого спрямування. Сьогодні ми хочемо показати, що можемо пишатися добрими справами і здобутками наших учнів. І ми з вами стаємо свідками становлення кожної окремої людини.

Участь в олімпіадах – це щоденна робота на уроках і після уроків, в школі і вдома, з досвідченими вчителями і самостійно.

І шана вам, юні обдарування, що ступили на цей тернистий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того вимагає шкільна програма.

За підсумками  І семестру 2018-2019 навчального року  наш заклад на районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін здобув 23 перемоги. На міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін маємо 7 перемог, на обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін здобули 2 перемоги.

За підсумками участі в трьох етапах  Всеукраїнських учнівських олімпіад маємо 32 перемоги.

Цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети, працездатність і працелюбність, уміння бачити проблеми в сучасному світі, намагатися дослідити та розв'язати їх - ось характерні риси переможців інтелектуальних конкурсів.

За підсумками І семестру 2018-2019 навчального року маємо 11 перемог в інтелектуальних конкурсах спеціалізованого спрямування, а саме: районний та міський етап  ХІХ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, районний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.

Т. Шевченка, міський конкурс науково-пошукових робіт «Німецькі читання: літературними стежками до України».

Всього по закладу за підсумками І семестр 2018-2019 навчального року в учнівських олімпіадах та конкурсах маємо 43 перемоги.

2018-2019 навчальний рік добіг до своєї логічної середини, а тому продовжується невтомна і кропітка робота педагогів з учнями, які і надалі хочуть проявляти цілеспрямованість, ерудованість, наполегливість, прагнення досягти омріяної мети, працездатність і працелюбність.

Бажаємо вам, юні обдарування, постійно підвищувати імідж рідної школи та району і надалі здобувати перемоги у Всеукраїнських учнівських олімпіадах  з базових дисциплін на обласному та Всеукраїнському етапах,  інтелектуальних та творчих конкурсах різних рівнів.

Переглядів: 201 | Додав: lani | Рейтинг: 0.0/0