Головна » 2015 » Листопад » 27 » Минуле стукає в наші серця (заходи присвячені річниці пам'яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 років)
21:47
Минуле стукає в наші серця (заходи присвячені річниці пам'яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 років)

Голодомор 1932 - 1933 років в Україні назавжди залишиться в пам`яті українців однією з найстрашніших сторінок нашого минулого. Ця сторінка сприймається суспільством передусім на емоційному рівні. Але в той же час Голодомор - це історичне явище, яке відбувалося в конкретний час, у конкретному місці. 

27 листопада в нашій школі  відбулася низка заходів, спрямованих на вшанування пам`яті невинно убієнних жертв страшної трагедії українського народу, що забрала мільйони людських життів. У шкільній бібліотеці розгорнуто тематичну виставку, в 2-11-х класах пройшли виховні години "Минуле стукає в наші серця", "Голодомор - геноцид українського народу". 

Учні школи зрозуміли, що українці повинні знайти в собі мужність визнати і переконати інших, що нація стала жертвою страшного злочину, який ніколи не повинен повторитися. Діти усвідомили, що сьогоднішнє населення України є нащадками тих, хто вижив у ті страшні часи. Але нас могло б бути набагато більше...

  

 

Переглядів: 263 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar