Головна » 2017 » Листопад » 18 » Міс Осені.
Міс Осені.

У п’ятницю, 17 листопада, учні, учителі та гості школи опинилися в епіцентрі довгоочікуваної та однієї з найяскравіших подій року – осіннього балу. Це було справжнє свято музики та краси, кульмінацією якого стало оголошення нової королеви школи –Міс Осені.

Цього року ажіотаж навколо конкурсу був надзвичайний, адже у боротьбі за омріяну корону «схрестили шпаги» найкрасивіші та найталановитіші дівчата старших класів. Інтриги конкурсу додавало ще й те, що ні організатори, ні глядачі до останнього не знали імені учасниці від 11 класу, що підігрівало інтерес до заходу. Слід зазначити, одинадцятикласники досягли своєї цілі: актова зала школи була заповнена вщент.

До уваги компетентного журі у складі психолога школи Холод Ю.Л., соціального педагога Бондар Л.М., учителів праці Фоміної Г.В., музики Зайцевої А.С. та фізичного виховання Твердохліба О.М. було представлено чотири неперевершені візитівки, які вповні розкрили таланти конкурсанток. У домашньому завданні кожна з учасниць мала представити різні професії. Найскладнішим видався інтелектуальний конкурс. Цьогоріч він був неочікуваним для всіх: дівчата прозорим жеребкуванням обирали предмети (мікрофон, ножиці, кухоль, степлер), а потім протягом 2 хвилин мали вигадати для них оригінальну рекламу. Учасниця 10 класу навіть зважилася обрізати своє прекрасне волосся, що зайвий раз підкреслило високий рівень конкуренції між старшокласницями.

Цього вечора кожна з претенденток на корону продемонструвала свій надзвичайний талант: Сурова Анастація (9-А клас) запам’яталася суддям неперевершеним виконанням народної пісні, Куликова Єва (10 клас) – ритмічною сучасною хореографією, Руденко Анастасія  вразила присутніх артистизмом, а також любов’ю та повагою до своїх учителів, Дядюра Карина (11 клас) підкорила журі та глядачів глибокою ідеєю кожного номера, пластичністю, інтелектуальністю, надзвичайною акторською грою та чарівністю, тому кожен з номерів 11 класу закінчувався шквалом авацій.  Високу планку, задану найстаршими учнями школи ще у візитівці, вони до кінця конкурсу вже не опускали, тому цілком заслужено посіли найвище місце на п’єдесталі.

Вітаємо всіх учасниць конкурсу, їх класих керівників (Білецьку О.М., Бондар Н.А., Кузьменко Т.Г.), а особливо - дружний колектив 11 класу, його  наставника Голуб О.І. і, звичайно, Міс Осінь 2017 року – чарівну, ніжну, «ідеальну за всіма параметрами» Карину Дядюру!

Переглядів: 112 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1