Міс осінь - 10 Листопада 2016 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2016 » Листопад » 10 » Міс осінь
Міс осінь

Україна здавна славиться красунями, їм в усі віки притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість та багата фантазія. Усіма  цими  рисами  наділені і наші конкурсантки. Вони найталановитіші, найчарівніші, найкрасивіші дівчата школи.10 листопада о 14.00 в приміщенні  актового залу школи відбувся найочікуваніший  щорічний конкурс краси та грації  «Міс осінь – 2016» серед дівчаток 9-11 класів. У конкурсі взяли участь 5 найсміливіші та найкмітливіші дівчини школи: Лопацька Валерія - учениця 11 класу,  Ковальчук Аліна  -  учениця 10 класу,  Кунтий Анастасія - учениця 9-А класу, Лубинець Ганна - учениця 9-Б класу та Чабан Тетяна  -   учениця 9-В класу.

Розпочалося змагання конкурсом "Дефіле". Кожна з учасниць продемонструвала свою граціозну фігуру та легку ходу, пройшовши  по сцені. У наступному конкурсі  "Ось яка я!" дівчата представляли себе, повідомляючи, якими вони є в повсякденному житті, на дозвіллі, що полюбляють, чим захоплюються. У конкурсі «Українська страва» конкурсантки мали змогу продемонструвати свою обізнаність у їх приготуванні. Останній етап конкурсу «Представ свою епоху» розкрив таланти дівчат в різних напрямках. Ми побачили акторські здібності,  пластичність рухів через прояв танцю та могучу силу слова, переданого через проникливу поезію та прозу, які продираючи наскрізь, торкалася до глибин душі кожного присутнього в залі. Всі учасниці мали хорошу групу підтримки. Учні кожного класу вболівали за свою конкурсантку та навіть підготували плакати. Свято залишило багато позитивних вражень не тільки в учасниць конкурсу, а й у глядачів, які підтримували наших конкурсанток гучними оплесками.

І ось настала хвилююча мить – підведення підсумків свята. А як же важко було журі обрати найгарнішу, найталановитішу, найкреативнішу учасницю… І, нарешті, журі оголосило результати конкурсу. Усі дівчата на славу потрудилися. Кожна з них заслуговує найвищих титулів. А висновок членів журі був наступний: титул «Перша віце-міс осінь» отримала Ковальчук Аліна (10 клас), «Другою віце-міс осінь» стала Лубинець Ганна  (9-Б клас), «Приз глядацьких симпатій» отримала Лопацька Валерія (11 клас), «Міс ніжність» - Чабан Тетяна (9-В клас), «Міс Грація» - Кунтий  Анастасія (9-А клас).

Вітаємо всіх наших красунь із перемогою!!! Бажаємо не втрачати надії, вірити в казку про Осінь – чарівницю, і всі бажання обов’язково здійсняться!

Переглядів: 96 | Додав: lani | Рейтинг: 0.0/0