Міс Осінь - 2015 - 2 Грудня 2015 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2015 » Грудень » 2 » Міс Осінь - 2015
Міс Осінь - 2015

Осінь – чудова пора року, оспівана поетами, музикантами, художниками. Золота, щедра, різнобарвна. Листя дерев жовтіє і поступово перетворюється на золотаву м’яку ковдру, що згодом вкриває всю землю. Тепло змінюється на холод, а на душі стає якось сумно. Тому  наша школа вирішила влаштувати  «Міс Осінь - 2015», щоб замість суму у душі вирувала безмежна радість від веселого та цікавого свята.

Саме у прекрасний осінній день 27 листопада о 14.30 в приміщенні  актового залу школи відбулося феєричне свято краси «Міс Осінь-2015» серед дівчаток 9-11 класів. У конкурсі взяли участь 4 найсміливіші та найкмітливіші дівчини школи: Великанович Ірина - учениця 11 класу,  Горова Поліна  -  учениця 10 класу,  Крючкова Альбіна - учениця 9-А класу  та Нужина Аліна - учениця 9-Б класу.

На учасниць чекали наступні випробування: візитка, українська страва, домашнє завдання. У першому етапі «Візитка» конкурсантки підготували презентацію про себе. Дівчата розповіли про свою сім'ю, інтереси і захоплення, майбутню професію, свої мрії і плани. У конкурсі «Українська страва» конкурсантки мали змогу продемонструвати свою обізнаність у їх приготуванні. Останній етап конкурсу «Домашнє завдання» розкрив таланти дівчат в різних напрямках. Ми побачили акторські здібності, співучість голосів, пластичність рухів через прояв танцю та могучу силу слова, переданого через проникливу поезію, яка продираючи наскрізь, торкалася до глибин душі кожного сидячого в залі.

Підтримати наших конкурсанток прийшли не лише однокласники, друзі, вчителі, а й найрідніші люди – батьки, бабусі й дідусі.

І ось настала хвилююча мить – підведення підсумків свята. А як же важко було журі обрати найгарнішу, найталановитішу, найкреативнішу учасницю… І, нарешті, журі оголосило результати конкурсу. Усі дівчата на славу потрудилися. Кожна з них заслуговує найвищих титулів. Журі конкурсу визначили переможців за номінаціями: «Міс Чарівність» отримала Крючкова Альбіна, «Міс Ніжність» - Горова Поліна, «Міс Шарм» - Нужина Аліна.  Переможницю обрано!  «Міс Осінь – 2015» - Великанович Ірина  (11 клас).

Вітаємо чарівних красунь і бажаємо не втрачати надії, вірити в казку про Осінь – чарівницю, і всі бажання обов’язково здійсняться!

$IMAGE6$

Переглядів: 196 | Додав: lani | Рейтинг: 4.0/1