Головна » 2011 » Лютий » 28 » Місце під сонцем ПРОЕКТ
Місце під сонцем ПРОЕКТ

Моє місце під сонцем

Бєлінська Аліна

Я народилася в Херсонській області. З дитинства я мрію стати лікарем, щоб допомогати людям. В нашій сім’ї лікарів немає. Я буду перша!

Чумачов Максим

Я – громадянин України. Наша країна вкрита лісами, полями, лугами, озерами.

Український народ  є колоритним. Я дуже люблю сонечко, що постійно зігріває на теплом. На мою думку, в кожній людині є маленьке сонечко, що  радує оточуючих. Вважаю, що всі заслуговують на тепло, хороше життя та повагу.

Україна – сонячна країна. Тому моє місце тут, під сонцем.

Троценко Дмитро

Усе життя людини минає серед людей, з якими треба вміти ладнати, яким треба допомагати і які допоможуть мені. Я дотримуюсь певних правил, не роблю що заманеться.

Брікайло Мілана

Моя  вчитель чудова людина. Вона добра, щира, справедлива. Всі свої сили, знання і час віддає Наталя Миколаївна нам. Дбає про те, щоб ми стали розумними і добрими людьми.

Як і вона я намагаюся  віддавати своє тепло і доброту оточуючим, мрію стати вчителем.

Варава Юлія

Я дуже люблю свою маму, тата і старшого братика. Вони для мене найрідніші. Поряд з ними моє життя стає радісним і різнобарвним. Коли я приходжу додому зі школи мене зустрічає кішка Мася, яку я теж дуже люблю. Вдома я допомагаю мамі, і це її дуже радує . В школі у мене багато гарних друзів і сама найкраща і добра вчителька. Це і є моє місце під сонцем і мене воно влаштовує. Про інше я і не мрію.

Жмірко Роман

Я намагаюся стати хорошою людиною. А в майбутньому мрію стати відомим винахідником роботів і машин.

Дрогожилов Кирило

У нас на подвір’ї є ворота, і я часто граю на вулиці у футбол. Ми бігаємо і я всіх обганяю і б’ю  у ворота м’ячем. Коли я впав мені було дуже боляче, але я встояв і продовжував гру.

Марцюга Маргарита

Я – Маргарита. Мама народила мене в яскравий сонячний день. Я люблю своїх батьків, сестричку, дідуся і бабусю. В мене найкраща родина в світі.

Моє місце під сонечком – радіти сонечку і дощику, ходити до школи, дарувати тепло рідним і близьким мені людям.

Я маленький промінчик!

Літвінова Валерія

Наше покоління має рису, відміно від попередніх поколінь.  Ми прагнемо вчитися. Усі ми розуміємо, що без освіти ми нікому не потрібні. Я впевнена, що більшість моїх ровесників хоче жити безбідно і комфортно. Але мало бути багатим. Хотілося би при цьому жити з високо піднятою головою і не ховати від людей очі. Ще не знаю, яку професію оберу, проте хочу бути дуже гарним фахівцем, хочу щоб до моєї думки прислухалися. А поки що моя найважливіша справа – НАВЧАННЯ.

Корсун Наталка

Я займає ся плаванням, мені це дуже подобається. Я займаю перші і другі місця на змаганнях. Влітку я поїду з тренером та іншими плавцями до літнього табору.

Котикова Катерина

Я учениця і навчаюся у другому класі. Після закінчення школи я хочу навчатися в інституті. Мрію я виховувати дітей, бути вихователем.

Переглядів: 806 | Додав: lani | Рейтинг: 0.0/0