Міський фестиваль творчих справ «Україна для нас. Ми для України» - 15 Квітня 2016 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2016 » Квітень » 15 » Міський фестиваль творчих справ «Україна для нас. Ми для України»
Міський фестиваль творчих справ «Україна для нас. Ми для України»

15.04.2016 року у всіх школах Криворіжжя стартував фестиваль творчих справ «Україна для нас. Ми для України», присвячений 25-річчю Незалежності України. До цієї події наша школа готувалася завчасно.  Захід відкрила ранкова загальношкільна лінійка, у класних кімнатах були проведені виховні години та вікторини на тему "Моя Україна". Протягом дня на перервах працювала фото-студія та студія боді-арт. День був насичений та емоційний! А школа просто розквітла від вишиванок і яскравих віночків! Все побачене під час проведення фестивалю було створено руками дітей. Сьогодні кожен зрозумів - Україна для нас, ми - для України - це не слова, а справжня відповідальність. Віримо, що майбутнє нашої багатостраждальної держави у міцних руках маленьких патріотів!

Переглядів: 259 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1