Головна » 2017 » Листопад » 22 » Міський (фінальний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова та література»

Вітаємо переможців конкурсу!

22.11.2017 на базі Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 118 відбувся міський (фінальний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова та література»

Увазі професійного журі було представлено чотири авторські уроки з мови та літератури, що характеризувалися оригінальністю бачення сучасного уроку, виявили творчий підхід конкурсантів до своєї роботи, любов до дітей і повагу до справи свого життя.

Слід зазначити, що учні 5-Б, 6-Б, 7-В та 10 класів КСШ № 118 показали високий рівень знань з предмета, активність у ході уроку, значний рівень володіння культурою усного і писемного мовлення, уміння швидко адаптуватися в нових умовах, нестандартний підхід до розв’язання поставлених задач.

Висловлюємо слова щирої вдячності членам педагогічного та учнівського колективів за належний рівень та якісний результат проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018».

Адміністрація КСШ № 118

Переглядів: 169 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1