Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка - 30 Листопада 2016 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2016 » Листопад » 30 » Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

«Любіть свою Батьківщину і рідну мову так,

як любив покійний Тарас Шевченко.

Для його пам’яті це буде найкращою нагородою

і нерукотворним пам’ятником».

А. Р. Церетелі

Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й надзвичайного таланту, що здобула світову славу. Він звеличив Україну та її народ,  підніс його духовну велич і красу на найвищий рівень, чим збагатив увесь світ. Пізнавати Шевченка - це пізнавати історію.

Щороку в листопаді для учнів 5-11 класів проводиться Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Проведення конкурсу сприяє вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, формуванню готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини.

17.11.2016р. в Криворізькій спеціалізованій школі №118 відбулося урочисте відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Це конкурс, в якому бере участь талановита молодь, які люблять і знають біографію Тараса Шевченка, цінують і живуть творчістю Великого Кобзаря.

Конкурс спонукає учнів до власної творчості, розвиває не тільки інтелект, а й збагачує свою душу, виховує любов і шану до спадщини, яку нам залишив поет, до традицій нашого народу, закликає бути справжнім патріотом України. Саме тому зібралися у тісному дружному колі учні, небайдужі до творчості поета.

Школярі висловили думки з приводу свого ставлення до Шевченка, значення його постатті та творчості для української культури.Конкурс мав великий пізнавальний та виховний вплив, а також дав змогу кожному учню доторкнутися до душі Великого генія українського народу.

Переглядів: 12 | Додав: lani | Рейтинг: 0.0/0