Головна » 2014 » Квітень » 19 » Нагороджено переможців конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу
16:19
Нагороджено переможців конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу

Цієї п’ятниці, 18 квітня, в Міносвіти і науки України нагороджували переможців Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу. Уже вчетверте освітянське відомство спільно з Інтернет Асоціацією України, ІІТЗО та іншими небайдужими визначають найкращих. Цьогоріч у змаганні взяли участь понад 150 шкіл, приблизно 15 позашкільних навчальних закладів і один технікум.

Наповнення сайту, зручність використання, динаміка, технічні характеристики та дизайн – це ті критерії, за якими визначали переможців.

«Я насправді щиро переймаюся тим, який вигляд мають веб-сайти навчальних закладів. І звичайно, у першу чергу, переймаюся тим, який вигляд має сайт Міністерства освіти і науки. Обіцяю, що ми доведемо його до рівня кращих веб-сайтів навчальних закладів, які перемогли у конкурсі. У ХХІ столітті це дуже важлива робота – працювати над представленням в інтернет-спільноті. Сподіваюся, що ця практика поширюватиметься серед інших навчальних закладів», - наголосила перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун під час нагородження переможців 4-го Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу.

Наша школа посіла ІІІ місце у загальному заліку. У подарунок отримала два Wi-Fi-роутери, МФУ,сертифікати на хостинг.

 

Організатори конкурсу й надалі заохочуватимуть заклади освіти розвивати свої сайти. Наступного року особливу увагу приділятимуть учасникам із сільської місцевості, для них створять окрему номінацію.

 

http://www.mon.gov.ua/ua/actually/31770-nagorodgeeno-peremogetsiv-konkursu-na-kraschiy-veb-sayt-navchalnogo-zakladu

Міністерство освіти і науки України

http://www.inau.ua/146.2189.0.0.1.0.phtml

Інтернет Асоціація України

http://www.adamant.ua/news/2014/04/18/514.html

"Адамант"

http://pedpresa.com.ua/blog/92738-nahorodzheno-sajty-z-najkraschym-kontentom-video.html

Освітній портал ПедПреса

Переглядів: 378 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar