Наші перлинки на конкурсі - 20 Жовтня 2014 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2014 » Жовтень » 20 » Наші перлинки на конкурсі
Наші перлинки на конкурсі

17 жовтня 2014 року на базі КЗШ № 119 відбувся конкурс творчості "Саксаганочки перлина - обдарована дитина" для учнів 3 -х класів. Він об'єднав юних художників та майстрів аплікації. Темою творчих робіт, що виконували маленькі майстри стало виготовлення листівки для українських воїнів. Нашу школу представляли учениця 3-В класу Галєєва Мілана і учениця 3 - Б Карина Лобес.

На виконання конкурсної листівки було 45 хвилин.Кожен із школярів побачив це по-своєму, але кожен вклав в роботу часточку своєї дитячої мрії про мир і надію. Робота Мілани - українка, що крізь сльози молиться за мир для рідної землі,  Карини - птах миру, що несе блакитну стрічку з написом "Миру! Щастя! Добра!" на жовтому фоні аплікаційної роботи до всієї планети Земля.  Перевірку і оцінку дитячих робіт проводили вчителі образотворчого мистецтва старшої ланки освіти Саксаганського району. Радіємо зайнятому І місцю в номінації "Чарівний пензлик" ученицею нашої школи Галєєвої М., вітаємо її родину та вчителя - Сенченкову Н.С. І дякуємо  Каринці за участь і гарну роботу. Хай їх перша спроба участі в конкурсі творчості стане лише початком  подальших успіхів!

Хай служать оберегами для наших військових дитячі листівки, хай повертаються живими наші захисники, хай буде чистим і мирним небо над нашою Батьківщиною!

Переглядів: 278 | Додав: Ann | Рейтинг: 5.0/2